OnePlus Two z bezkonkurencyjnym aparatem?

Nowy model smartfona ma być pogromcą innych flagowców – zarówno tych już obecnych na rynku, jak i tych, które nadciągną. Tak przynajmniej zuchwale twierdzi kierownictwo firmy. Czy można tego typu przechwałki traktować poważnie.

Premiera światowa OnePlus Two ma nastąpić już na dniach – 27 lipca. Tymczasem ludzie odpowiedzialni za jego stworzenie popadli w – zdaje się dość niezwykłą, nawet jak na tą branżę – opętańczą manię przechwalania się swoim najnowszym dzieckiem. Może metoda wydaje się głupia i trochę ośmieszająca, wygląda jednak na to, że przyniosła przynajmniej częściowo oczekiwane efekty – zwróciła na nowy model uwagę. Przy tym zarówno konkurencja, jak i potencjalni klienci mało w zasadzie wiedzą o OnePlus Two, trudno owo „chwalenie się” więc zweryfikować. Nie znamy bowiem przecież jeszcze nawet specyfikacji technicznej nowego telefonu! Na tak niepewnym gruncie trochę trudno uwierzyć, że będzie on „zabójcą flagowców”…

W najnowszej odsłonie tej kampanii, bardziej reklamowej, niż informacyjnej, szef firmy OnePlus Pete Lau pochwalił się możliwościami aparatu fotograficznego smartfonu, porównując przy tym zdjęcia wykonane zeń, ze zdjęciami tych samych obiektów/widoków „pstrykniętych” innymi telefonami (wśród tego grona znalazły się m. in. Apple iPhone 6 i Samsung S6).

Rezultaty możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach. Pamiętajcie oczywiście, że pan Pete Lau nie jest bynajmniej obiektywnym, niezależnym testerem i że te 2 zdjęcia mogły zostać starannie wyselekcjonowane pod kątem uzyskania korzystnego rezultatu. Zarazem widoczny gołym okiem jest fakt, że OnePlus Two wypadł w tej potyczce naprawdę lepiej od konkurencji.

Źródło: Ubergizmo.

___________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

136 More posts in mobile category
Recommended for you
Słuchawki z serii Jabra Elite 75t z funkcją ładowania bezprzewodowego już w sprzedaży!

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego, można teraz ładować w dowolnym miejscu i...