You are here
Seks gadżety na przyszłorocznych targach CES Las Vegas! artykuły News Wydarzenia 

Seks gadżety na przyszłorocznych targach CES Las Vegas!

Jedne z największych targów elektroniki użytkowej na świecie ponownie przyjmą do siebie wystawców prezentujących nowe seks gadżety. Skąd ta nagła zmiana frontu?

Seks zabawki
fot. Pxhere

CTA (Consumer Tech Association) zakomunikowało, że przyszłoroczne targi CES 2020 będą wyjątkowymi, gdyż wśród wystawców ponownie pojawią się firmy z branży erotycznej. Jest to co prawda tylko próba, jednak ja traktuję ją jako zapowiedź większych zmian lub jak kto woli – powrotu do dawnego stanu rzeczy.

Seks gadżety wracają do Las Vegas

Od wielu lat na targach CES brakuje seks gadżetów, które aż do 2012 roku były jedną z „ciekawszych” kategorii produktowych wystawianych w Las Vegas. W ubiegłym roku organizator dosłownie „wyrzucił” z targów wibrator Ose od Lory DiCarlo. W teorii produkt dostał się tam przez przypadek, ale ciężko stwierdzić, ile jest prawdy w komunikacie CTA (Consumer Tech Association).

Nie myślcie jednak, że powyższa informacja oznacza, że na targi CES wrócą roznegliżowane hostessy, zaś organizatorzy pozwolą na inne naruszenia kodeksu ubioru oraz zachowań ściśle powiązanych z pornografią. Te będą, rzecz jasna, karane. Jeśli mam być szczery, nie do końca rozumiem, dlaczego podejście do sprawy jest tak skostniałe. Powiedzmy sobie wprost — dzisiejsza swoboda sprzyja promowaniu wszelakiej maści urządzeń, technologii i rozwiązań związanych z seksem. Wydaje mi się, że targi elektroniki konsumenckiej są właściwym miejscem do promowania tego akcesoriów takich jak seks gadżety.

Z pełną informacją o aktualizacji polityki dla wystawców CES 2020 znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: CESEngadget

Related posts

Leave a Comment