Orange na otarcie łez po mundialowej porażce daje swoim klientom w prezencie 3 GB internetu

Faktem jest, że dla nas Polaków Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej już się skończyły. Ostatni nasz mecz na mundialu to tak zwane spotkanie honorowe. Nawet jeśli udałoby nam się wygrać z Japonią, nie zmieni to naszej sytuacji i będziemy “wracać do domu”. Mimo to Orange zdecydowało się dotrzymać słowa związanego z udostępnianiem bonusowych pakietów internetowych.

Orange

Dla kibiców darmowy internet w postaci 3 GB nie jest co prawda pocieszeniem, jednak wiele osób będzie ze wspomnianego pakietu zadowolonych. Nie są to niestety “gigabajty za gole”, a bonus pocieszenia.

Orange i gigabajty na otarcie łez

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie skorzystać z możliwości otrzymania darmowego pakietu na 3 GB danych, wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści “KIBICE” na numer 233. Otrzymacie wtedy wiadomość zwrotną z potwierdzeniem aktywacji pakietu.

Warto pospieszyć się i aktywować bonus przed godziną 22:00, gdyż właśnie o tej porze zakończy się akcja. Z pakietu przez okres trzech dni mogą korzystać abonenci sieci oraz osoby posiadające tak zwane oferty na kartę.

Źródło: Orange

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...