Ośmiolatek

Ośmiolatek zarobił na YouTube 22 miliony dolarów w zaledwie rok

Wygląda na to, że nawet ośmiolatek może stać się dzięki serwisowi YouTube milionerem. Aby tego dokonać, wystarczył prosty do bólu pomysł oraz trochę czasu. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Ryan z kanału Ryan ToysReview przytulił kwotę 22 milionów dolarów. To “zapłata” za testowanie zabawek.

Ośmiolatek

Przyjemne z pożytecznym lub jak kto woli — praca, która jest przyjemnością, nabiera tutaj nowego znaczenia. Każdy ośmiolatek chciałby bawić się najnowszymi zabawkami. Przez względy finansowe nie każdy ma takową możliwość. Mało tego — nie każdy otrzyma za wspomniana przyjemność wynagrodzenie. Właśnie dlatego historia wspomnianego wyżej kanału na YT wydaje się tak nieprawdopodobna.

Ośmiolatek milionerem

Forbs udostępnił swoje wyniki dotyczące zarobków największych youtuberów. Na szczycie listy znalazł się właśnie wspomniany ośmioletni tester, który w ciągu roku zarobił 22 miliony dolarów. Aż 21 milionów to czysty zysk pochodzący z reklam wyświetlanych w filmach autora. Resztę stanowią bonusy od producentów pragnących wypromować konkretne zabawki.

Ryan jest oczywiście dzieckiem, a co za tym idzie, nie może dysponować swoim zarobkami. Właśnie dlatego rodzice chłopca stworzyli konto, na które wpływa 15 proc. dochodów młodzieńca. Środki zostaną odblokowane z chwilą osiągnięcia pełnoletności. Trzeba przyznać, że jak na ośmiolatka Ryan radzi sobie w tej branży świetnie. Przewyższył nawet PewDiePie’a (15,5 mln przychodu w ciągu roku) oraz Logana Paula (14,5 mln przychodu w ciągu roku).

Z pełną listą możecie zapoznać się TUTAJ.

Źródło: BBC

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...