You are here
Otwarcie Google Campus Warsaw na warszawskiej Pradze Wydarzenia 

Otwarcie Google Campus Warsaw na warszawskiej Pradze

Po prawej stronie Wisły, na warszawskiej Pradze miało dziś miejsce ważne dla branży technologicznej wydarzenie. Na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” otwarto Google Campus Warsaw.

W samym sercu prawobrzeżnej Warszawy, w zabytkowej tkance fabrycznej zabudowy, otwarto inkubator Google. Zrobiono to w odrestaurowanej przez BBI Development Kordegardzie. Umiejscowienie Campus Warsaw, będącego przestrzenią kojarzoną z nowoczesnymi rozwiązaniami i najnowszą technologią, w miejscu o tak bogatej historii, gdzie czuć jeszcze atmosferę starej Warszawy, jest próbą połączenia tradycji z innowacyjnością. Według mnie, próbą udaną – zabytkowa bryła skrywa w sobie futurystyczny wystrój i ciekłokrystaliczne wyświetlacze.

Czym właściwie jest Google Campus Warsaw? Pisząc zwięźle miejscem, w którym mogą rozwijać się start-upy. Amerykański koncern Google jest technologicznym gigantem, umożliwiającym młodym ludziom rozwinięcie pomysłów na własny biznes na globalną skalę. Campus udostępnia pomieszczenia na wynajem, a także pozwala na uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach. Za jego pośrednictwem będzie można znaleźć pracę lub współpracowników do swojego projektu. To nie wszystko, chętni będą mogli uczestniczyć w wykładach lub sami wystąpić w roli prelegenta.

W Google Campus Warsaw przewidziano też wydarzenia, które mają zacieśnić współpracę ludzi działających w branży związanej z technologią.

Oficjalne otwarcie przewidziano na 23 listopada. Campus będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Więcej informacji: Google Campus Warsaw

 

Za zdjęcia serdecznie dziękuję p. Annie Szwałkiewicz (Na Pradze).

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Related posts

Leave a Comment