Oukitel K10000S smartfon

Oukitel K10000S – jest moc!

Bateria w smartfonie „nie trzyma”? Każdy, kto intensywnie korzysta ze swojego urządzenia, ten przynajmniej raz spotkał się w swoim życiu z sytuacją, gdy słuchawce zabrakło mocy. Oukitel ma na to rozwiązanie.

Oukitel K10000S smartfon

 

Koniec zeszłego roku przyniósł interesujący sprzęt ze stajni chińskiego producenta. Chodzi oczywiście o Oukitel K10000, który choć wyglądał wyjątkowo… dziwnie, miał kilka zalet nie pozwalających przejść obok niego obojętnie. Ten mający prawie jeden centymetr grubości smartfon przyciągał przede wszystkim jednym – akumulatorem, którego pojemność wynosiła 10 000 mAh! Ta wartość po dziś dzień robi wrażenie. Zwłaszcza, gdy przed nami perspektywa długiej podróży i żadnego gniazdka w najbliższej okolicy.

Oukitel postanowił pójść za ciosem i w niecały rok po ogłoszeniu modelu K10000 planuje wprowadzić jego następcę. Mówimy tutaj o K10000S. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to typowa ostatnimi czasy zagrywka producenta, czyli odświeżenie. O drastycznych zmianach nie może być mowy, a szkoda, bo smartfonowi przydałby się designer z prawdziwego zdarzenia. Ale jednego nie można Oukitelowi odmówić – potrafią robić modele przyciągające uwagę.

Oprócz tego, że K10000S też będzie zachwycał pojemnością baterii (to dalej powinno być 10 000 mAh), to sam wygląd sprawi, że z daleka poznamy kto maczał w nim ręce. Przyzwyczailiśmy się to do tego, że smartfony są do siebie dość podobne. Nie ma się co oszukiwać, że jest inaczej. Jednak w przypadku Oukitel K10000S mamy coś, co można nazwać „przerostem formy nad treścią”. Wprawdzie jedyne co zobaczyliśmy ogranicza się do teaserowego zdjęcia, ale daje niejako pogląd na całość.

Otóż K10000S będzie miała skórę na tylnym panelu i będzie to raczej jej imitacja, bo sprzęt ma kosztować około 240 dolarów. Znowu pojawią się śrubki oraz dziwne skosy, które nie są umotywowane ergonomią, a raczej chęcią wyróżnienia sprzętu na rynku. A co będzie pod maską? Tego jeszcze nie wiadomo, ale smartfon zadebiutować ma „na dniach”, więc wkrótce wszystko się okaże. Jednak pokazana w zeszłym roku wersja nie rzucała na kolana i prawdopodobnie teraz też nie mamy co liczyć na fajerwerki. Ale tak pojemny akumulator to rzecz, która z całą pewnością przydałaby się każdemu.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...