Windows 10 Redstone 2 zadebiutuje w marcu 2017

Microsoftu przewidział na przyszły rok aż dwa „duże” update’y. Pierwszy z nich nosi nazwę Redstone 2 i pojawi się już w marcu.

Wndows 10 Redstone750x30

Czym jest Restone dla Windowsa? Niektórzy twierdzą, iż są to swojego rodzaju Service Pack’i, jakie fundował użytkownikom starszych okienek Microsoft. Prawda jest jednak inna – firma zmieniła model działania, zaś sam Windows 10 stał się systemem „ostatecznym”.

System ostateczny

Windows 10 ma być ostatnim systemem z rodziny Windows i nie chodzi tutaj o fakt prac nad zupełnie nowym produktem. Koncern w dalszym ciągu będzie rozwijał okienka. Z tą różnicą, że zamiast wydawać nowe „pudełkowe” oprogramowanie, udostępni aktualizacje obecnego. To ma sens i przypomina nieco politykę Apple, co akurat możemy uznać za atut.

Redstone dwa, jeśli wierzyć profilowi (Twitter) WalkingCat, które znane jest ze sprawdzalności, będzie oznaczony numerem 1703. Liczby są zarazem potencjalną data premiery aktualizacji.

Jakie nowości pojawią się w rzeczonym update’cie? Na chwilę obecną konkretów brak, ale te pojawią się zaraz po udostępnieniu oprogramowania członkom programu Insder. Pozostaje nam czekać.

Źródło: Windows Central, Twitter

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...