outer pioneer

Outer Pioneer, czyli nowa gra od Vivid Games

Zbliża się koniec roku, a bydgoski wydawca gier, Vivid Games, nie próżnuje. Zapowiedział nowy tytuł Outer Pioneer, tym razem skierowany do graczy mid-core.

Outer Pioneer

Po casualowej produkcji Road Hopper przyszedł czas na grę dla innej grupy odbiorców. Kim są gracze mid-core? Na pewno miłośnikami grania, którzy nie mają wystarczająco czasu, by poświęcać długie godziny na rozrywkę. Są to najczęściej gracze dorośli, mający obowiązki typowe dla tej grupy wiekowej. Na pewno znajdą się wśród Was osoby tęskniące za beztroskim czasem, kiedy jedynym problemem gracza było to, jak zdobyć upragniony tytuł. Czasu spędzonego przy komputerze czy konsoli nie odmierzał nikt, nikt też nie miał pretensji za tę formę pożytkowania wolnych chwil.

Jeśli jesteście graczami mid-core, z pewnością powinna zainteresować Was zapowiedź Vivid Games Publishing. Wydawca zdecydował się nabyć prawa autorskie do gry o roboczym tytule Outer Pioneer firmy Game Odysey. Vivid Games będzie wspólnie z Brytyjczykami pracował nad produkcją Outer Pioneer. Bydgoski wydawca dopracuje i rozbuduje grę, która jest już w zaawansowanym stadium. W związku z pracami premierę tytułu zapowiedziano na czwarty kwartał 2017 roku.

Outer Pioneer, czyli słów parę o grze

Produkcja ma być połączeniem gry akcji z gatunku sci-fi shootera z RPG. Outer Pioneer ma wyróżniać się rewelacyjną grafiką i dźwiękiem. Zadaniem gracza będzie odkrywanie kosmosu, a czynność ta nie wiąże się jedynie z eksploracją, ale również z pojedynkami z napotkanymi na naszej drodze przeciwnikami. Dodatkowo zdobywać będziemy fortece wrogów a te, które do niczego nam się nie przydadzą, po prostu zniszczymy. Jeśli do tego dodamy rozwój postaci i rozbudowany ekwipunek, mamy całkiem przyjemną produkcję. Tryb story to szereg misji tygodniowych i dziennych, a wszystko na kilku planetach.

Co jeszcze od Vivid Games Publishing?

Chociaż niedawno pisaliśmy o Road Hopper, a teraz informujemy o Outer Pioneer, to nie jedyne gry, które wzbogaciły lub wzbogacą portfolio Vivid Games Publishing. W pierwszym kwartale 2017 roku pogramy w Metal Fist i Highway Getaway – obie gry są produkcji VG. Drugi kwartał przyniesie nam Real Boxing Manny Pacquiao. Jest więc na co czekać, bo jeśli wierzyć zapowiedziom, nowy rok przyniesie aż 5 tytułów od bydgoskiego wydawcy.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...