paragon

Paragon – Nowa gra MOBA od Epic Games

Lubicie gry MOBA? Jeśli tak, Epic Games przygotował tytuł, który powinien przypaść Wam do gustu.

Pisząc o graniu w Święta mam w pamięci filmik, na którym zapytany o to, co będzie robił w Sylwestra przechodzień odpowiada: „będę grał w grę”. Nie oszukujmy się – dla wielu z nas każdy wolny dzień może być jedną z nielicznych okazji, by w spokoju móc sobie pograć. Dobrych tytułów jest wiele, a brak czasu dodatkowo wymusza selekcję produkcji. Na domiar złego, lub na szczęście, pojawiają się kolejne, które warto dopisać do listy gier wartych poświęcenia im dłuższej chwili.

Takim tytułem może być Paragon – najnowsza gra MOBA od Epic Games, dostępna na PC oraz PlayStation 4. Pozwoli nam ona na dynamiczną rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby. Wystarczy zaprosić do gry znajomych, by cieszyć się z rywalizacji z przeciwnikami. Co ważne, tytuł jest darmowy, dlatego do pełni szczęścia nie będzie konieczne wydawanie pieniędzy. Twórcy gry podkreślają, że wszyscy dostępni w grze Paragon bohaterowie są darmowi, a kolejni będą się pojawiać co trzy tygodnie, by w ten sposób urozmaicić graczom rozgrywkę.

Sama gra nie będzie zbyt łatwa, bowiem rozwiązania przyjdzie nam znajdować obmyślając konkretną strategię, która akurat sprawdzi się w danym momencie. Umiejętności naszych bohaterów będziemy rozwijać dzięki zdobywanym kartom.

Bohaterowie gry Paragon

Jeśli chodzi o bohaterów, na chwilę obecną do wyboru jest 25 postaci: Hrabina, porucznik Belica, Fey, Gadget, Dekker, Sparrow (żeńskie) oraz Crunch, Kwang, Narbash, Greystone, Khaimera, Riktor, Grim.exe, Iggy i Scorch, Sevarog, Howitzer, Steel, Twinblast, Rampage, Kallari, Gideon, Murdock, Feng Mao, Muriel i Grux (męskie). Podzielono je na bohaterów, którzy walczą w zwarciu lub na dystans, dlatego zwolennicy którejś z rozgrywek będą mogli dostosować postać do swoich wymagań. Jeśli zaś chodzi o klasy, dostępne są: zabójca, napastnik, eksplozywny, kontroler, wytrzymały, zwinny, ganker, obrońca, inicjator, maruder, pogromca, dziki oraz strefowiec. Każdy z bohaterów ma widoczne początkowe parametry, czyli: moc ataku podstawowego, moc ataku przy użyciu umiejętności, wytrzymałość i ruchliwość. Mamy również skórki: domyślną, pretendenta i mistrza. Dodatkowo postacie mają swoje dodatkowe atuty, takie jak np. intelekt czy furia.

Czy jesteście gotowi na rozgrywkę z przyjaciółmi i na zdobywanie nowych bohaterów? Jeśli tak, to odsyłam po więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...