Techland PGA slide

[PGA 2015] Techland odwiedza Poznań

Targi „Poznań Game Arena 2015” przeszły do historii. Na tej największej imprezie poświęconej elektronicznej rozrywce nie mogło zabraknąć jednego z gigantów polskiej sceny developerskiej. Jakie atrakcje czekały na osoby, które zbłądziły na stoisko „Techlandu”?

Techland PGA slide

W pawilonie 7A, na stoisku nr 7, w tym roku najwięcej powodów do zadowolenia mieli fani „czterech kółek”. „Techland” dosyć mocno promował wydawaną pod ich szyldem grę rajdową na pełnej licencji „FIA World Rally Championship” o tytule „ WRC 5”, która miała swoją premierę rynkową dokładnie w dniu rozpoczęcia targów, czyli 16 października. Piąta odsłona jest rebootem serii, stworzonym przez „Kylotonn Games” – studia znanego z takich projektów, jak: „Test Drive Unlimited” i „V-rally”. W produkcji uświadczymy ponad 20 samochodów, 50 kombinezonów i teamów, 65 odcinków specjalnych i ponad 400 kilometrów tras wyścigowych. Rodzimych graczy uszczęśliwi zapewne fakt, iż będą mogli uczestniczyć w „Rajdzie Polski” w Mikołajkach oraz to, że jednym z kierowców, w których dane nam będzie się wcielić, jest nie kto inny jak Robert Kubica.

Techland PGA screen 1

Ścigać się będziemy na zróżnicowanej nawierzchni: śnieg, lód, błoto, asfalt, szuter, co ma mieć olbrzymi wpływ na prowadzenie auta. Dodajmy do tego system dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe, a dostaniemy całkiem wymagający produkt.

Powyższe elementy mieli okazję przetestować na własnej skórze wszyscy ci, którzy postanowili na „PGA 2015” odwiedzić stoisko „Techlandu”, gdzie do dyspozycji graczy oddano stanowiska rajdowe wyposażone w kubełkowe fotele, kierownicę i pełny osprzęt wyścigowy. Nie zabrakło także licznych konkursów z atrakcyjnymi gadżetami do wygrania.

http://www.youtube.com/watch?v=KGS2GrBt9UI

„WRC 5” wydany został w wersjach na: PC (149,90zł), „PlayStation 4” i „Xbox One” (249,90zł) oraz na starsze konsole – „PlayStation 3” i „Xbox 360” (189,90 zł)

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...