hpel 750x300 1

Piękna hybryda od HP

Widać klienci przemówili, bo to już kolejna próba wypuszczenia na rynek hybrydy laptopa oraz tabletu. Tym razem to HP postanowiło odświeżyć swój produkt, który tak naprawdę, nie był jeszcze przestarzały. Czym więc zaskoczy nas HP Elite x2 1012.

 
hpel 750x300 1
Czy potrzebujemy kolejnej hybrydy? Widać tak, bo od premiery poprzedniej wersji Elite x2 nie minęło jeszcze tak dużo czasu, by rynek zdążył się zmienić. Raptem w zeszłym roku mogliśmy podziwiać produkt HP, ale idąc za modą, doczekaliśmy się nowszej wersji, która ma naprawić błędy poprzednika. No i oczywiście być smuklejsza oraz piękniejsza.
Odchudzanie sprzętów stało się bardzo modne, ale nie jest to powód do narzekań. Wszak im mniej musimy ze sobą nosić, tym lepiej. Elite x2 1012 waży nieco ponad 800 gramów (sam tablet) i znacznie poprawiono jego design. Aluminiowa obudowa oraz podpórka, a do tego lekko zaokrąglone rogi nadają hybrydzie lekkości, choć do małych nie należy. Jej ekran ma przekątną 12 cali, co przekłada się na rozdzielczość 1920×1280 px. Wyświetlacz wykonano w technologii IPS, pokryto go Gorilla Glass 4 oraz zadbano o to, by użytkownik mógł korzystać ze stylusa.
 
hpel 750x300 2
Wewnątrz znajdzie się procesor z serii M od Intela, czyli chłodzony pasywnie. Procesory z tejże serii dedykowane są hybrydom, więc wybór HP nie powinien dziwić. Wersji Elite pojawi się oczywiście kilka, a w tej najbardziej doposażonej będzie można mieć aż 8 GB RAM, 512 GB powierzchni na dysku SDD oraz grafikę Intel HD 515.
Elite x2 1012 działać ma na systemie Windows 10, a klient będzie mógł wybierać między dwoma klawiaturami. Pierwsza z nich jest mniejsza i lżejsza, a tym samym pozbawiona fajerwerków. Za to w wersji Advanced dostaniemy czytnik kart oraz NFC. Samo Elite wyposażone będzie w moduł LTE, Bluetooth czy USB Typu C, a do oficjalnej sprzedaży trafi na początku przyszłego roku. Jednak jeszcze w listopadzie będzie można hybrydę zamówić. Ile kosztuje? Ceny zaczynają się od 899 dolarów.
Źródło: Hexus
Fot: jw.
______________________
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...