Playseat zyskał polskiego dystrybutora

Playseat – holenderski producent posiadający w swojej ofercie specjalistyczne fotele dla graczy zyskał oficjalnego dystrybutora na nasz rynek.

Firmą, która zajmie się dystrybucją na polskim rynku produktów holenderskiego producenta został „Impakt”. „Playseat” zajmuję się wytwarzaniem wysokiej jakości foteli, które stworzone zostały z myślą o konkretnych rodzajach gier. Produkty są w pełni kompatybilne ze sprzętem najpopularniejszych producentów, wśród których znajdziemy takie marki, jak: „Logitech”, „Thrustmaster” oraz „Fanatec”. Takie rozwiązanie sprawia, iż każdy użytkownik dobierze takie podzespoły, które mu najbardziej odpowiadają.

http://www.youtube.com/watch?v=hUS2GYG3nRo

W portfolio „Impaktu” zainteresowane osoby znajdą wiele różnych foteli dedykowanych symulatorom lotów czy wyścigom samochodowym. Nie zabraknie też akcesoriów do ich mocowania.

Samo „Playseat” założone zostało w roku 2003 i od tamtej pory zapewnia wszystkim miłośnikom wszelkiej maści symulatorów realistyczne doznania, stając się rozpoznawalną marką na całym globie. Jedną z ciekawostek jest to, iż na produktach wspomnianej firmy trenuje Mistrz Świata F1 – Sebastian Vettel.

[moduleplant id=”162″ fwg_projects_id=”4″ mod_showtitle=”0″]

Źródło: Playseat

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...