Pierwszy oficjalny trailer Captain America: Civil War już jest

Fani Marvela doczekali się w końcu pierwszego, oficjalnego trailera filmu Captain America: Civil War, który światową premierę będzie miał 6 maja 2016 roku.

Jak zapowiadają twórcy, film ma być oparty na komiksowej miniserii wydawanej w latach 2006-2007 przez Marvel. O co w niej chodzi? Pisząc krótko, rząd amerykański postanowił rejestrować superbohaterów, a co za tym idzie – poznać ich tożsamość. Nie zgodził się na to Kapitan Ameryka, za którym podążyła część herosów. Na ich drodze stanął Iron Man, zgadzający się z postanowieniami amerykańskiej władzy.

Wróćmy jednak do trailera. Otwiera go scena, w której Steve Rogers i Sam Wilson przybywają z pomocą Buckiemu Barnesowi. W kolejnym ujęciu widać Natashę Romanoff proszącą Rogersa, by nie wtrącał się w sprawy związane z przyjacielem, chociaż ten wiele dla niego znaczy. Ten oczywiście nie ma zamiaru jej słuchać i wchodzi w konflikt z rządem Ameryki. Tony Stark dostaje zadanie, by powstrzymać Kapitana Amerykę przed dalszym łamaniem prawa. Ze zwiastuna filmowego możemy dowiedzieć się, że po stronie Rogersa staną Sam Wilson (Falcon), Wanda Maximoff (Scarlet Witch), Clint Barton (Hawkeye) i Bucky Barnes (Winter Soldier). Iron Mana wspierać będą T’Challa (Black Panther), Natasha Romanoff (Black Widow) i James Rhodes (War Machine). Kolejne ujęcie pokazuje zaostrzenie konfliktu – Stark pochyla się nad pokonanym przez Rogersa Rhodesem. Kapitan Ameryka tłumaczy mu, że zrobił to, by chronić swojego przyjaciela Buckiego. Komentarz Iron Mana jest punktem kulminacyjnym trailera – on sam też kiedyś był przyjacielem Rogersa. Kolejna scena to samotna walka Starka z Kapitanem Ameryką i Zimowym Żołnierzem.

http://www.youtube.com/watch?v=43NWzay3W4s

Trzeba przyznać, że chociaż zwiastun trwa niespełna 2 minuty 27 sekundy, to rozbudza ciekawość i powoduje, że czeka się na więcej. Miejmy nadzieję, że twórcy filmu nie każą nam czekać długo na kolejną zajawkę.

Po czyjej jesteś stronie?

Źródło grafiki: Filmweb 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...