Wideorecenzja Google Pixel 3 Lite — plastikowa obudowa i audio Jack 3,5 mm

Podobnie, jak w przypadku smartfonów Google Pixel 3 oraz Google Pixel 3 XL, tak i Pixel 3 Lite stał się obiektem wycieku. Nie byle jakiego, bo mówimy tutaj o wideorecenzji przedprodukcyjnej wersji modelu, która wpadła w ręce ukraińskich blogerów z Andro News.

Ostatnie smartfony z serii Pixel zostały wycenione wysoko. Na niektórych rynkach, równają się one z cenami nowych iPhone’ów, a co za tym idzie, Google kreuje się na markę premium. Nic w tym złego, ale użytkownicy, szczególnie ci przyzwyczajeni do Androida, chcieliby mieć wybór. Na szczęście giganta z Mountain View zamierza im takowy dać.

Plastikowy Google Pixel 3 Lite

Według wcześniejszych plotek Pixel 3 Lite miałby pojawić się na rynku już wiosną tego roku. Jednak do wczoraj nikt nie był w stanie nawet częściowo potwierdzić tej informacji. Teraz sprawa wydaje się klarowna. Mało tego, jesteśmy w stanie zobaczyć, jak działa wersja przedprodukcyjna modelu i jaką otrzymała specyfikację. Tajemnicą pozostaje niestety cena, ale podejrzewa się, że urządzenie będzie wycenione rozsądniej niż jego starsze rodzeństwo.

Urządzenie zostało wykonane z tworzywa sztucznego, co jest nieco zaskakujące w 2019 roku. Pozwoli to jednak na zachowanie rozsądniejszej ceny. W Pixel 3 Lite znajdziemy także coraz rzadsze złącze audio Jack 3,5 mm. Producent umieścił w smartfonie 5,56-calowy ekran o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli i proporcjach 18:9, układ Qualcomm Snapdragon 670, grafikę Adreno 615 oraz 4 GB RAM. Przestrzeń na dane użytkownika to jedyne 32 GB, ale trzeba pamiętać o tym, że kupując Pixela, otrzymujemy nielimitowany dostęp do chmury Google, gdzie możemy przechowywać nieskompresowane zdjęcia i filmy.

Zdjęcia wykonamy tutaj aparatem głównym o rozdzielczości 12,2 Mpix ze światłem f/1.8 oraz 8 Mpix kamerką do selfie. Fotografie są porównywalne z tymi, wykonanymi za pomocą modeli 3 oraz 3 XL. Specyfikację dopełniają wbudowany akumulator o pojemności 2915 mAh oraz Android 9 Pie.

Źródło: YouTube

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...