Pixel 3 XL

To Pixel 3 XL i zdjęcia zrobione nowym smartfonem Google

Google Pixel 3 zadebiutuje w dwóch wariantach już 4 października. Data nie została jeszcze potwierdzona, ale możemy traktować ją z dużą dozą prawdopodobieństwa. Choć urządzenia kryją przed nami wiele tajemnic, wygląd oraz jakość zdjęć wykonanych wbudowanym w Pixel 3 XL aparatem zostały właśnie upublicznione.

Pixel 3 XL

Seria Pixel od Google, podobnie jak wcześniejsza linia Nexus to odpowiednik iPhone’a w świecie Androida. Urządzenia referencyjne pokazujące, jak powinien wyglądać i działać zielony robot zyskały ogromne uznanie wśród konsumentów. Nic dziwnego, sprzęt wygląda schludnie, oferuje potężne możliwości oraz wydajność, która w połączeniu ze świetnie zoptymalizowanym softem robią wrażenie. Jeśli zastanawialiście się, jak na tle poprzedników wypadnie Pixel 3 XL, możecie przestać. Przynajmniej częściowo.

Wygląd i przykładowe zdjęcia Google Pixel 3 XL

Jeden z redaktorów rosyjskiego serwisu rozetked.me upublicznił szczegółowe zdjęcia tytułowego modelu wraz z samplami foto wykonanymi rzeczonym urządzeniem. To daje nam szeroki pogląd na design i możliwości fotograficzne sztandarowego smartfona Google na rok 2018.

Pixel 3 XL

Pixel 3 XL wygląda świetnie, przynajmniej w moim odczuciu. Niewielkie ramki, zaoblone ranty oraz nieco cukierkowa konstrukcja idealnie wpisują się w mój gust. Nie przeszkadza mi także rzucający się w oczy Notch, choć jestem pewny, że element ten będzie krytykowany przez szerokie grono odbiorców. Plecki Pixela wyglądają ascetycznie i elegancko. Jedyne, co może dziwić, to zastosowanie pojedynczego aparatu głównego. Konkurencja wykorzystuje dwa, trzy, a nawet cztery moduły, ale powiedzmy sobie szczerze… ubiegłoroczny Pixel z pojedynczą kamerą potrafił zaskoczyć jakością zdjeć. Czy w tym przypadku będzie podobnie? Przekonajcie się, poniżej zdjęcia wykonane przez wspomnianego w tekście Rosjanina.

Źródło: Rozetked.me

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...