Pixel

Pixel 3a i 3a XL już 7 maja

O smartfonach Pixel 3a oraz 3a XL możemy mówić już niemal oficjalnie. Google udostępniło właśnie teaser, z którego dowiadujemy się, że już 7 maja w uniwersum Pixela zadebiutuje ”coś wielkiego”. Nietrudno wydedukować, że w grę wchodzą nowe, tańsze od protoplasty smartfony z tytułowej serii.

Pixel
fot. Google

Smartfony Pixel będące duchowym spadkobiercą Nexusów, są od nich sporo droższe. Oznacza to nic innego, jak brak możliwości zakupu tychże sprzętów przez osoby ze skromniejszym budżetem. Gigant z Mountain View najwyraźniej postanowił nieco odmienić ten stan rzeczy, a przynajmniej tak wynikało ze wcześniejszych doniesień sugerujących prace nad tanimi Pixelami. Choć nie znamy jeszcze konkretów związanych z potwierdzonymi szczegółami specyfikacji, dziś udało nam się poznać datę premiery Pixeli 3a i 3a XL.

Pixel 3a i 3a XL już 7 maja!

Na jednej ze stron Google pojawił się ciekawy zwiastun wraz z grafiką odnoszącą się do dnia 7 maja. Właśnie wtedy miałoby nastąpić ważne wydarzenie w świecie serii Pixel. Sprawa jest w zasadzie jasna i możemy już potwierdzić, że 7 maja poznamy Pixele 3a oraz 3a XL.

Krótkie przypomnienie: Pixel 3a ma otrzymać 5,6-calowy ekran, układ Qualcomm Snapdragon 670, 4 GB RAM oraz 12 Mpix aparat główny. Model 3a XL dostanie 6-calowy wyświetlacz, układ Qualcomm Snapdragon 710 oraz zbliżoną pozostałą część konfiguracji technicznej. Jeśli zawierzyć doniesieniom opublikowanym na Reddicie, za model 3a zapłacimy 649,99 dolarów, czyi około 1840 złotych, a za wersję z XL w nazwie 799,99 dolarów, co daje nam około 2260 złotych.

Źródło: RedditEngadget

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...