You are here
Pixel 4 i Pixel 4 XL na pierwszych renderach prasowych artykuły News 

Pixel 4 i Pixel 4 XL na pierwszych renderach prasowych

Już 15 października odbędzie się oficjalna premiera Google Pixel 4 oraz 4 XL. Jak to zwykle bywa, grafiki prasowe wyciekły do sieci na kilkanaście dni przed oficjalną prezentacją. Wygląd smartfonów nie jest już dla nas tajemnicą i co gorsze — design nie przypadnie do żądnym wizualnej nowości fanom Androida.

Pixel 4
fot.

Sprawa jest prosta. Jeśli stylistyka nowych iPhone’ów nie przypadła Ci do gustu, jest pewne, że wyśmiejesz również nowe Pixele. Choć sam jestem oczarowany wyglądem rzeczonych urządzeń, zdaję sobie sprawę z tego, że konstrukcje nieco odbiegają od dzisiejszych trendów. Jest jednak kilka kwestii, które mają szansę przyciągnąć do smartfonów z serii Pixel 4 rzeszę fanów.

Pixel 4 i Pixel 4 XL na grafikach

Rendery prasowe ukazujące tytułowe urządzenia wyciekły, a jakże, dzięki zasługom Evana Blassa, znanego również jako @evleaks leakstera. Na jego twitterowym koncie pojawiły się materiały, które dają nam pełny pogląd na wygląd nadchodzących świeżynek ze stajni Google. Wiarygodność tegoż jegomościa została wielokrotnie potwierdzona i możemy wziąć opisywaną informację za pewnik. To dobrze… i źle.

Grafiki Google Pixel 4

Otóż mnie sprzęt będący przedmiotem wpisu najzwyczajniej w świecie się podoba. Nie gonię ślepo za ultrawąskimi ramkami wyświetlacza, a moduł aparatu przypominający według niektórych kuchnię indukcyjną jest w mojej ocenie atrakcyjny. Niestety lub „stety” większość fanów Zielonego Robota przywykła do coraz fikuśniejszej stylistyki smartfonów. Nawet urządzenia z niższej średniej półki cenowej potrafią wyglądać nowocześniej. To prawda, ale daję sobie uciąć rękę za to, że Pixel 4 oraz 4 XL zamiatają konkurencję responsywnością, prędkością działania oraz możliwościami fotograficznymi. To właśnie te cechy ukoronowane wsparciem ze strony giganta z Mountain View czynią tytułową linię szaleje atrakcyjną.

Premiera „czwórek” została zaplanowana na 15 października 2019 roku, ale wygląda na to, że urządzenia te nie będą jeszcze dostępne w dniu prezentacji. Szkoda, ale czuję, że Google nie każe nam czekać zbyt długo.

Źródło: Evan Blass

Related posts

Leave a Comment