bbs 750x300 1

Plantronics pokazuje styl

Nie od dziś sprzęty, które mają nam służyć, stają się codziennym elementem ubioru. Smartwatche niedługo będą już w powszechnym użyciu, a dziś jednym z urządzeń, które używamy na co dzień i którym możemy się pochwalić są słuchawki. A takie jak BackBeat SENSE dostrzeżone zostaną z daleka.

 
bbs 750x300 1
Plantronics co chwila wprowadza do swojego portfolio urządzenia, które przyciągają wzrok. Teraz firma postawiła na bezprzewodowe słuchawki połączone z mikrofonem wyposażonym w funkcję HD Voice. I jak przystało na markę, słuchawki wyglądają obłędnie. Połączenie czarnego koloru z ciemnym brązem daje niesamowity efekt, a wykorzystane do produkcji lekkie materiały (waga 140 gram!) mają zapewnić komfort w użytkowaniu. A nauszniki oczywiście można złożyć i słuchawki bez problemu schować do plecaka.
Widać, że przyłożono się do designu, który jest przecież pierwszym na co zwracamy uwagę widząc słuchawki. Jednak BackBeat SENSE to także multum funkcji, które zapewnić mają najwyższą jakość odtwarzanej muzyki. System Signature Plantronics audio to zbiór dynamicznych sterowników, które mają tworzyć równowagę między basami, średnimi oraz wysokimi tonacjami. Tym samym sprawiając, że muzyka staje się wyraźniejsza, a obcowanie z nią przyjemniejsze.
 
bbs 750x300 2
Po zdjęciu słuchawek z głowy, te automatycznie zatrzymują odtwarzaną muzykę. A w razie potrzeby, za pomocą jednego przycisku, zostaną aktywowane zewnętrze mikrofony i usłyszymy „szum otoczenia”. Czyli, praktycznie przez cały czas możemy mieć BackBeat SENSE na sobie, szczególnie, że słuchawki mają działać na jednym ładowaniu do 18 godzin.
Słuchawki można sparować z aż dwoma urządzeniami jednocześnie, a oddalić się od nich możemy na blisko sto metrów. BackBeat SENSE można już znaleźć w sklepach, a ich cena nie jest aż tak wysoka, jak moglibyśmy się spodziewać. Sugerowana przez producenta cena to 750 złotych, a do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne – Czarne/Espresso oraz Białe/Opalizujące.
Źródło: Plantronics
Fot: jw.
__________________
Po słuchawki zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...