You are here
Płatny Filmweb bez reklam, zamiast których użytkownik otrzyma zniżkę do kina artykuły News 

Płatny Filmweb bez reklam, zamiast których użytkownik otrzyma zniżkę do kina

Filmweb+ to nowy rozdział w historii popularnego w Polsce serwisu. Od teraz, za skromną opłatą użytkownicy będą mogli pozbyć się niekiedy uciążliwych reklam. Mało tego — w ramach oferty pojawiła się możliwość korzystania ze stałej 15-procentowej zniżki na bilety i bar w Multikinie.

Filmweb

Filmweb jest mocno rozpoznawalnym serwisem internetowym, który pomaga milionom użytkowników dokonać wyboru w kwestii filmu tudzież serialu. Sam korzystam z niego co najmniej kilka razy w tygodniu. W lwiej części przypadków ocena użytkowników okazuje się trafna, a dana produkcja interesująca. Włodarze usługi widząc przywiązanie użytkowników, postanowili znaleźć nowy odmienny od reklamowego, kanał monetyzacji.

Filmweb+ za 3,25 zł miesięcznie

Żyjemy w dobie subskrypcji na dostęp do danej usługi. Płacimy za Netflix, HBO Go, Spotify, Office 365 oraz mnóstwo mniejszych rozwiązań. Niektóre treści świetnych gazet internetowych schowane są za paywallem i jest to rzecz powszechna. Nie powinno więc zaskakiwać nikogo to, że nasz rodzimy serwis próbuje w ten świat wejść. Wiele osób jest tym faktem oburzonych, jednak nie widzę ku temu podstaw. Opłata, jaką proponuje Filmweb, jest śmiesznie niska. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby korzystać z pełni możliwości serwisu, na którym wyświetlane są reklamy. Jeśli jednak chcemy wspomóc serwis i zapłacić…

Netflix na weekend – co oglądać od 25 stycznia? Podpowiadamy!

Ile kosztuje Filmweb+?

Istnieją trzy plany taryfowe, w których wysokość opłat uzależniona jest od zdeklarowanego okresu korzystania z usługi. Cennik przedstawia się następująco:

  • Plany Odnawialny — 3,90 zł / miesiąc (rezygnacja w dowolnym momencie)
  • Plan Optymalny — 21 zł / 6 miesięcy (półroczna subskrypcja)
  • Plan Najtańszy — 39 zł / rok (roczna subskrypcja)

Jak widać, ceny usługi są naprawdę niskie. W ramach realizacji użytkownik zostaje uprawniony do korzystania z 15 proc. zniżki na bilety i bar w Multikinie (nie częściej niż dwa razy dziennie). Dodatkowo cały serwis zostaje pozbawiony reklam, co oznacza większą czytelność. Czy warto? Musicie zdecydować sami.

Z serwisu możecie przeglądać na komputerach, smartfonach oraz tabletach kupionych na Vipelektrogadzet.

Źródło: Filmweb

Related posts

Leave a Comment