Playseat Air Force – zostań pilotem w swoim salonie

Symulatory lotu do najpopularniejszych gatunków gier nie należą. Nie oznacza to jednak, że nie mają swoich wielbicieli wśród miłośników elektronicznej rozrywki i właśnie dla nich powstał fotel do kontrolerów lotu „Playseat Air Force”.


Opisywany model wyposażono w siedzisko i oparcie profilowane na kształt foteli kubełkowych, które zazwyczaj stosowane są w samochodach sportowych. Wypełniono je pianką o wysokiej gęstości, a jako obicie wykorzystano tkaninę „Alcantara Suede”. Miejsca szczególnie narażone na szybsze zużycie zostały zabezpieczone wzmocnieniami z imitacji skóry. Komfort użytkowania zapewnić powinna także w miarę lekka, ważąca 26 kg i mająca wymiary 980 x 500 x 1120 mm rurowa rama stalowa, w której zastosowano system specjalnych sprężyn i łączników.

Faktem wartym odnotowania jest to, iż fotel jest kompatybilny z większością joysticków oraz przepustnic, które znaleźć można na rynku. Ważną informacją dla konsumentów może być też fakt, że sprzęt da się łatwo przechowywać i transportować, dzięki unikalnemu systemowi składania. Producent przy pracy nad fotelem korzystał z pomocy zawodowych pilotów oraz pasjonatów symulatorów lotu, a sprzęt według zapewnień firmy „Playseat” używany jest podczas profesjonalnych lotów symulacyjnych.

Źródło: Playseat

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...