You are here
Wystawa prac Dariusza Zabrockiego w Pragalerii Wydarzenia 

Wystawa prac Dariusza Zabrockiego w Pragalerii

W Pragalerii na warszawskiej Pradze od dzisiaj można podziwiać prace Dariusza Zabrockiego. Miłośnikom gier jest on znany z ilustracji koncepcyjnych do wielu najważniejszych produkcji.

Czy zachwycaliście się ilustracjami w Assassin’s Creed, HALO Wars 2, Total War i Sid Meier’s: Starships? Jeśli tak, to Zabrocki jest artystą, który je stworzył. Choć ma niespełna 24 lata, od 2007 roku zajmuje się profesjonalnie mediami cyfrowymi, wykorzystując najnowsze i najnowocześniejsze techniki. Współpracował m.in. z Blur, Ubisoftem, Framestore, Universal, Sony, Sega, BBC, Creative Assembly, Wizards of the Coast oraz 20th Century Fox.

W praskiej Pragalerii Zabrocki zaprezentuje obrazy, na których zaprezentował swoją wizję rzeczywistych i wyobrażonych miast. Stworzone przez niego prace zabiorą widza w świat tajemnic i niedopowiedzenia.

Wstęp do Pragalerii, która znajduje się na ul. Stalowej 3 (Nowa Praga), jest wolny. Wystawę można oglądać od dzisiaj do 17 stycznia 2016, w godzinach 12-18. 

Więcej informacji: Pragaleria

Oficjalna strona autora: Dariusz Zabrocki 

 

Źródło grafiki: Polska Grafika Cyfrowa, Abduzeedo

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Related posts

One thought on “Wystawa prac Dariusza Zabrockiego w Pragalerii

  1. […] Assassin’s Creed, HALO Wars 2, Total War i Sid Meier’s: Starships. Jego wystawa zatytułowana Cities cieszyła się dużą popularnością u odwiedzających […]

Leave a Comment