You are here
PlayStation Now w nowych krajach, ale dalej nie w naszym Gry konsole 

PlayStation Now w nowych krajach, ale dalej nie w naszym

Zdaje się, że ekipa Sony znów zapomniała o Polsce. Nasz rynek konsolowy w gruncie rzeczy opanowany jest przez konsolę Japończyków, a czasem odnosimy wrażenie, że nasz kraj traktowany jest jak biedny kuzyn. Ogłoszono, że PlayStation Now będzie dostępne w nowych krajach, ale po raz kolejny nie uwzględniono w nich Polski. Niestety.

PlayStation Now

Gracze z Polski nie mają powodów do narzekań, jeżeli chodzi o dostępność nowych tytułów w formie tradycyjnej czy cyfrowej. Te pojawiają się tak samo, jak w innych krajach i podobnie też kosztują. Gorzej sytuacja wygląda z dostępem do niektórych usług, które Sony ma w swoim katalogu. Jedna z nich jest na tyle ciekawa, że aż nas dziwi fakt, że nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju. Być może gracze z Polski nie wydają jeszcze tak dużych kwot na gry i konsole, jak np. Norwegowie?

PlayStation Now nie dla Polski

Na europejskim blogu PlayStation ogłoszono, że kolejne siedem krajów dostanie dostęp do usługi PlayStation Now. Będą to Włochy, Hiszpania, Portugalia, Finlandia, Szwecja, Dania i Norwegia. Wcześniej gracze mogli korzystać z usługi m.in. we Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii czy nawet Luksemburgu, a nie mówiąc tu jeszcze o UK. Cóż, jak widać nasz rynek nie jest jeszcze na tyle rozwinięty, żeby inwestować w niego dodatkowe pieniądze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że uruchomienie PlayStation Now byłoby dość ryzykownym ze strony Sony, bo dalej jednak to nowinka, ale mamy nadzieję, że jednak zostanie to w końcu zrobione.

Przypomnimy, że to usługa, która pozwala na pobieranie niektórych gier na konsolę lub granie poprzez opcję streamingu. W katalogu znajdują się takie tytuły, jak Red Dead Redemption, The Last Of Us czy Mortal Kombat. Dostęp do PlayStation Now działa na takich samych zasadach, jak w przypadku innych abonamentów, czyli wystarczy miesięczna opłata.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Blog Europe

Related posts

Leave a Comment