You are here
PlayStation Plus Rewards – co oferuje nowy program lojalnościowy? Gry konsole 

PlayStation Plus Rewards – co oferuje nowy program lojalnościowy?

Sony właśnie ogłosiło, że wprowadza PlayStation Plus Rewards w Polsce, czyli swój nowy program lojalnościowy dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Co takie oferuje nowa usługa i czy warto się nią zainteresować? No i najważniejsze pytanie – czy jest ona opłacalna na tyle, by zachęcić nowych użytkowników, by do niej przystąpili?

PlayStation Plus Rewards
Fot. Sony / PlayStation Plus Rewards

Usługi subskrypcyjne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. To przede wszystkim ze względu na ich wygodę, bo przecież wystarczy podpiąć gdzieś swoją kartę płatniczą, by uzyskać dostęp do filmów, muzyki czy gier. W przypadku tych ostatnich sprawa wygląda trochę inaczej, a już na pewno w przypadku konsol. Wykupienie subskrypcji na konkretną usługę, może nam jeszcze dawać dostęp do rozgrywki on-line oraz comiesięcznego dostępu do gier. Teraz przystąpienie do takiej usługi będzie jeszcze bardziej opłacalne.

PlayStation Plus Rewards

Czym jest PlayStation Plus Rewards? To dodatek dla wszystkich posiadaczy PlayStation Plus, czyli usługi dającej dostęp do rozgrywek prowadzonych on-line. Mając wykupioną usługę, teraz będzie można liczyć na dodatkowe zniżki u partnerów akcji. Co takiego Sony przygotowało dla swoich użytkowników? Nie jest tego może specjalnie dużo, ale trzeba przyznać, że różnorodność firm oraz usług robi wrażenie. Widać, że firma przemyślała ofertę i jeżeli ktoś nie posiada jeszcze PlayStation Plus, dodatkowe atrakcję mogą go do niej przekonać. Co wchodzi w skład PlayStation Plus Rewards?

  • Zamówienia na Pyszne.pl – każdy kto posiada wykupioną subskrypcję PlayStation Plus otrzyma 5 złotych jednorazowej zniżki przy składaniu zamówienia (ważne przez jeszcze 5 miesięcy).
  • Dostęp do Player.pl – jeżeli ktoś nie posiada konta na Player.pl, otrzyma 14-dniowy trial do pakietu Start (ważne jeszcze przez 2 miesiące).
  • Zniżki do Helios – kupując bilety w standardowej cenie, otrzyma się na nie 15% zniżki (ważne przez jeszcze 5 miesięcy).
  • Zakupy w About You – dla zamówień, gdzie kwota minimalna wynosi 320 złotych, obowiązywać ma zniżka 15% (ważne przez jeszcze 5 miesięcy).

Czy to się opłaca?

Jeżeli ktoś jest już posiadaczem usługi z „plusem”, to PlayStation Plus Rewards jest czymś, co powinno mu się spodobać. Jeżeli jednak nie miał wcześniej zamiaru korzystania z subskrypcji, to jednak mało prawdopodobne, że ta oferta skusi go do zainwestowania środków. Dlaczego? Bo jak każda oferta, ma swoje ograniczenia. Chodzi między innymi o czas (podany w nawiasach) oraz dostępność. Zakupy z About You z rabatem możemy wykonać tylko raz. Dla niektórych to zdecydowanie za mało, by zdecydować się na kolejny wydatek, który uszczupli portfel.

PlayStation Plus kosztuje obecnie od 37 złotych za dostęp na jeden miesiąc, a skończywszy na 240 złotych za subskrypcję roczną. Można jeszcze zakupić dostęp na 3 miesiące w cenie 100 złotych. Wraz w wykupieniem usługi, gracze dostają także dostęp do 100 GB przestrzeni w chmurze, gdzie mogą zapisywać swoje postępy w grach. No i nie zapomnijmy o produkcjach, które udostępniane są co miesiąc posiadaczom aktywnej subskrypcji. Listę na październik, znajdziecie w artykule poniżej.

Szczegóły programu PlayStation Plus Rewards znajdziecie TUTAJ.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Informacja Prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment