Plus startuje z promocyjną akcją „Gigsy za siatkówkę”

Klienci sieci Plus mogą otrzymać darmowy pakiet internetowy wysokości 6 GB. Wszystko z okazji zdobycia brązowego medalu przez siatkarską reprezentację Polski na Mistrzostwach Europy. Głupio byłoby nie wykorzystać takiej oferty.

fot. Plus

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wartość 6 GB nie jest ogromna i dla wielu może oznaczać skromny procent wykorzystywanego w każdym miesiącu transferu. Natomiast, jeśli spojrzymy na tę sprawę z nieco innej perspektywy, z pewnością zauważymy, że Plus daje nam coś zupełnie za darmo. Jedyne, co trzeba zrobić, to wysłać SMS-a, za którego, co oczywiste, nie zapłacimy.

Plus rozdaje darmowe gigabajty

Promocja obowiązuje do końca dnia (1 października) i dotyczy użytkowników Plus abonament, na kartę oraz mix, czyli pełnego portfolio usług głosowych sieci. Aby otrzymać bonus w postaci 6 darmowych gigabajtów, należy wysłać SMS-a o treści SIATKA na numer 80404. Przyznany bonus będzie dostępny przez 30 dni od terminu aktywacji pakietu, ale tutaj właśnie pojawia się pewien problem.

Zgoda, nie tyle problem, ile nie do końca zrozumiała dla mnie zasada przyznawania pakietu. Otóż w przypadku prepaidów aktywacja „Gigsów za siatkówkę” nastąpi w ciągu 72 godzin od zgłoszenia. Jeśli myślicie, że to długo, co powiecie na znacznie dłuższy czas oczekiwania dotyczący klientów abonamentowych? Ci będą musieli poczekać na dostępność pakietu do chwili rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego. Drobnostka, ale warto zdawać sobie sprawę z jej istnienia.

Źródło: Plus

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...