Orange

Kibicujesz polakom? Po meczu dostaniesz od Orange dodatkowe gigabajty

To niemalże tradycja “pomarańczowych”, którzy obdarowują swoich użytkowników darmowymi pakietami internetowymi po wygranych meczach polskiej reprezentacji. Nie inaczej będzie w przypadku dzisiejszego meczu z Senegalem, który rozpocznie się o godzinie 17:00. Klienci Orange — szykujcie się na bonus.

Orange

W związku z dzisiejszym meczem Polska — Senegal Orange przygotowuje dla swoich klientów promocję, której dokładne zasady znajdziecie TUTAJ. Wyjaśniamy, kto i na jakich zasadach może skorzystać z gigabajtów za gole.

Orange rozstaje GB za gole

Dziś, 19 czerwca 2018 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego odbędzie się mecz polskiej reprezentacji piłkarskiej, która zmierzy się ze sportowcami z Senegalu. Wszyscy kibicujemy naszym reprezentantom, ale klienci „Pomarańczowych” mają ku temu dodatkowy powód. Okazuje się, że tuż po meczu będą mogli oni uruchomić bonusowy pakiet gigabajtów od operatora.

Chcąc skorzystać z promocji, wystarczy wysłać SMS na numer 233, w którym konieczne będzie wpisanie aktualnego hasła. Hasło pojawi się na fanpage’u operatora na Facebooku. Liczba gigabajtów otrzymanych w ramach promocji jest zależna od wyniku meczu.

Źródło: Orange

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....