You are here
Kibicujesz polakom? Po meczu dostaniesz od Orange dodatkowe gigabajty artykuły News 

Kibicujesz polakom? Po meczu dostaniesz od Orange dodatkowe gigabajty

To niemalże tradycja “pomarańczowych”, którzy obdarowują swoich użytkowników darmowymi pakietami internetowymi po wygranych meczach polskiej reprezentacji. Nie inaczej będzie w przypadku dzisiejszego meczu z Senegalem, który rozpocznie się o godzinie 17:00. Klienci Orange — szykujcie się na bonus.

Orange

W związku z dzisiejszym meczem Polska — Senegal Orange przygotowuje dla swoich klientów promocję, której dokładne zasady znajdziecie TUTAJ. Wyjaśniamy, kto i na jakich zasadach może skorzystać z gigabajtów za gole.

Orange rozstaje GB za gole

Dziś, 19 czerwca 2018 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego odbędzie się mecz polskiej reprezentacji piłkarskiej, która zmierzy się ze sportowcami z Senegalu. Wszyscy kibicujemy naszym reprezentantom, ale klienci “Pomarańczowych” mają ku temu dodatkowy powód. Okazuje się, że tuż po meczu będą mogli oni uruchomić bonusowy pakiet gigabajtów od operatora.

Chcąc skorzystać z promocji, wystarczy wysłać SMS na numer 233, w którym konieczne będzie wpisanie aktualnego hasła. Hasło pojawi się na fanpage’u operatora na Facebooku. Liczba gigabajtów otrzymanych w ramach promocji jest zależna od wyniku meczu.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment