pocketbook750x300

Pocketbook, All Winner A13 – tańsza alternatywa dla Kindle

Tańsze nie zawsze oznacza gorsze, szczególnie w tym przypadku. Chcąc zakosztować cyfrowej rozrywki w postaci lektury ciekawych publikacji powinniśmy nabyć odpowiednie urządzenie. Zapomnijcie o tabletach, gdyż ich ekrany po dłuższym czasie męczą wzrok. Za to specjalne czytniki wyposażone w wyświetlacze e-ink sprawdzają się doskonale podczas czytania wielostronicowych książek.

pocketbook750x300

Czytniki Kindle, choć obecnie najpopularniejsze, nie są dostępne dla wszystkich. Powodem jest stosunkowo wysoka cena. Dlatego warto zastanowić się nad tańszymi urządzeniami, które wcale nie ustępują produktowi Amazonu. Dobrym przykładem będzie Pocketbook, All Winner A13.

Wspomniany czytnik został wyposażony w 5 – calowy ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 600 pikseli, co przy technologii E-ink gwarantuje więcej niż przyzwoitą czytelność tekstu.

Urządzenie mierzy 100.02 cm szerokości, 142.33 szerokości. Jeśli dodamy do tego niską wagę (0.12 kg) okazuje się, że Pocketbook będzie naprawdę łatwy w transportowaniu. Jest to pożądana cecha, gdyż z czytników korzystamy przecież głównie w podróży.

Elektroniczne publikacje możemy umieszczać w urządzeniu poprzez ich kopiowanie za pomocą złącza microUSB. Czytnik pozwala na otwieranie formatów takich jak: PDF, EPUB, DJVU, FB2, DOC, DOCX, TXT, RTF, JPEG, PNG i innych mniej popularnych.

Co ciekawe sprzęt można nabyć w naprawdę niskiej cenie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...