POCO Launcher

POCO Launcher, czyli namiastka POCO Phone na każdym Androidzie

Jeśli spodobała wam się nietypowa wizja Xiaomi w postaci smartfona POCO Phone, ale nie chcecie od razu wiązać się z firmą decyzją zakupową, mamy ciekawą propozycję. Zainstalujcie POCO Launcher, czyli nakładkę na ekran główny Androida, dzięki której poznacie, choć częściowo, interfejs POCO.

POCO Launcher

Choć bliżej mi do prostoty iOS, cenię Androida za ogromne możliwości personalizacji. Dostosowanie do swoich wymagań większości elementów systemowych pozwala poczuć, że użytkowany przez nas smartfon jest naprawdę “nasz”. Wprawdzie czasy potężnej daleko idącej customizacji i okresu świetności ROM-ów mamy już za sobą, w dalszym ciągu możemy zmienić wygląd interfejsu smartfona za pomocą Lauchera. Tych jest w Google Play pod dostatkiem. W sklepie znajdziemy zarówno rozbudowane propozycje poważanych na rynku firm, jak i mniejsze rozwiązania o niewielkim stopniu zmian w stosunku do lauchera podstawowego. Teraz do listy dostępnych dla wszystkich modyfikacji dołącza tytułowe narzędzie.

POCO Launcher dostępny dla wszystkich

Launcher sygnowany marką POCO nie jest do końca nowością w Google Play. Użytkownicy, którym udało się dostać do programu testowego, mogli korzystać ze wspomnianego launchera już od dawna. Teraz ograniczenie w postaci dopisku “beta” zniknęło, a apka jest dostępna dla wszystkich. Pytanie, czy warto ją instalować?

Wszystko zależy od waszych preferencji oraz oczekiwań, ale jeśli mam być szczery, powiem, że warto zainstalować POCO Launcher, choćby z czystej ciekawości. Możliwość sprawdzenia działania chińskiej myśli technicznej jest naprawdę kusząca. Co dokładnie warto sprawdzić? Choćby grupowanie aplikacji po kolorze lub alfabetycznie, ukrywanie ikon oraz ogólną wydajność interfejsu.

Aplikację POCO Launcher działającą na smartfonach z Androidem (również tych z naszego sklepu) możecie pobrać z TEGO adresu.

Źródło: AndroidPolice

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...