Mate 20 Pro: jak oglądać premierę nowych smartfonów Huawei?

Już jutro, czyli 16 października 2018 o godzinie 14:00 czasu polskiego wystartuje konferencja, na której Huawei zaprezentuje Mate 20 Pro. Sądzę, że smartfon nie będzie jedyną nowością, ale na potwierdzenie moich przypuszczeń musimy zaczekać do jutra. Tymczasem podpowiem wam, gdzie obejrzeć konferencję.

Mate 20 Pro

Jak możecie przeczytać w moim wcześniejszym wpisie, tegoroczny październik jest przepełniony smartfonowymi premierami. Jedną z istotniejszych jest ta dotycząca Mate 20 Pro, nowego smartfona w ofercie Huawei. Co ważne, o urządzeniu wiemy już całkiem sporo.

Mate 20 Pro — gdzie stream?

Zanim przejdziemy do opisywania cech urządzenia, chciałbym podpowiedzieć wam, gdzie obejrzeć jutrzejszy stream z konferencji. To proste, wystarczy, że udacie się na YouTube’owy profil Huawei. Warto także ustawić odpowiednie przypomnienie. Nie chcecie chyba, żeby ominęła was najciekawsza część wydarzenia.

Teraz pora na “mięsko”, czyli garść przecieków, dzięki którym dowiemy się, jakim urządzeniem będzie smartfon. Mate 20 Pro otrzyma najprawdopodobniej autorski procesor Kirin 980, który będzie bezpośrednim konkurentem układu Apple A12 Bionic. Oczywiście w kwestii wydajności. Na ogólny feeling z działania urządzenia wpłyną również 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej oraz wbudowany akumulator o pojemności 4200 mAh.

Jeśli doniesienia potwierdzą się, za przyjemność obcowania ze smartfonem będziemy musieli zapłacić nieco ponad 4000 złotych.

Źródło: Phonearena

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...