You are here
POCOPHONE F1 po aktualizacji stracił całą swoją wydajność artykuły News 

POCOPHONE F1 po aktualizacji stracił całą swoją wydajność

Użytkownicy POCOPHONE F1 mają powody do niezadowolenia. Smartfon po aktualizacji do najnowszej wersji MIUI wyraźnie zwolnił. Pogorszył się również czas pracy akumulatora na jednym ładowaniu. Xiaomi wie i problemie i szuka możliwych rozwiązań.

POCOPHONE F1
fot. Xiaomi

POCOPHONE F1, czyli pierwszy smartfon submarki Xiaomi wszedł na rynek z mocnym przytupem. Wszystko dzięki dość nietypowemu połączeni bardzo wydajnych podzespołów oraz przeciętnego aparatu i jeszcze bardziej przeciętnej konstrukcji. Wszystko to było i w dalszym ciagu jest oferowane w śmiesznie wręcz niskiej cenie. Problem w tym, że użytkownicy tegoż kawałka elektroniki użytkowej donoszą o istotnym pogorszeniu wydajności smartfona. Wszystkiemu winna okazała się aktualizacja oprogramowania.

MIUI 10 zepsuło POCOPHONE F1

Obecnie POCOPHONE F1 można kupić za około 1250 złotych. To atrakcyjna cena, która może zachęcić do zakupu osoby, dla których wydajność urządzenia i niska cena stanowią najważniejsze czynniki przy podejmowaniu decyzji. Niestety, najnowszy update wpłynął negatywnie na ogólną pracę tytułowego smartfona.

Użytkownicy POCOPHONE F1 uskarżają się na znaczące pogorszenie wydajności urządzenia, które potrafi teraz klatkować podczas codziennych czynności. Problem widoczny jest również w grach, a może nawet przede wszystkim w nich. Urządzenie nadmiernie się nagrzewa, a to wpływa negatywnie na akumulator. Podsumowując — smartfon radzi sobie gorzej niż urządzenia znacznie tańsze i Xiaomi powinno coś z tym faktem zrobić.

Na szczęście firma doskonale zdaje sobie sprawę z problemów i stara się znaleźć rozsądne rozwiązanie. Niestety, na konkretne działania musimy jeszcze zaczekać.

Urządzenia marki Xiaomi kupicie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: AndroidHeadLines

Related posts

Leave a Comment