Pog(R)adajmy: Game-Xmas Edition! – zima graczom nie straszna…

Już dziś (11.12) odbędzie się kolejne, już siódme spotkanie dla graczy, z cyklu „Pog(R)adajmy”. Jest to pierwsza zimowa edycja, dlatego lekko zmodyfikowana została nazwa wydarzenia i tym razem impreza przybierze podtytuł: Game-Xmas Edition!

Siódma edycja początkuje rewolucyjne zmiany. Przede wszystkim zmienia się organizator eventu. Michał „Schemat” Wierzbicki, w związku z emigracją do Krakowa przekazuje pałeczkę, portalowi „Brona Cultura”. O atmosferę nie ma się co martwić, ponieważ redaktorzy wcześniej wspomnianego blogu byli obecni na prawie wszystkich dotychczasowych spotkaniach i wyczuli panujący, tu klimat. Natomiast „Schemat” wyrusza z misją szerzenia inicjatywy w innych regionach Polski. I tak już w styczniu krakowianie mogą spodziewać się swojej edycji spotkań dla graczy, a w niedługim czasie być może dołączą do nich mieszkańcy Katowic. Jeśli chcesz, aby w Twoim mieście również powstał taki projekt, napisz maila pod ten adres, a możliwe, że wkrótce Ty również będziesz mógł uczestniczyć, w takich spotkaniach i to nie wyjeżdżając z własnej miejscowości.

Z okazji tego, iż termin spotkania wypadł przed świętami możemy spodziewać się góry prezentów. Dlatego, też „inteGRAnie„ zmienia nieco swoją formułę i przybierze formę zgadywanek. Aby otrzymać nagrodę, będziemy musieli zgadnąć tytuł gry znajdującej się w worku św. Mikołaja. Kto zrobi, to najszybciej, ten wygrywa. Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse, to na blogu Graczem od dziecka regularnie pojawiały się podpowiedzi co do produkcji możliwych do wygrania.

Jak nie macie co robić i macie ochotę w większym gronie porozmawiać o grach wideo, to zapraszamy dziś o godzinie 18:30 do warszawskiego klubu Level Up.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie tutaj, a jeśli jesteście zainteresowani wspólną grą na Steam, zapraszamy pod, ten adres.

Wydarzenie: Pog(R)adajmy: Game-Xmas Edition!

Data: 11.12.2013 godz. 18:30-22:30

Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...