You are here
Pokemon Go Plus – opaska dla trenerów News 

Pokemon Go Plus – opaska dla trenerów

Świat oszalał na punkcie gry Pokemon Go, o czym pisałem już wczoraj. Dziś chciałbym zwrócić uwagę na gadżety związane z wspomnianą produkcją, a mówiąc ściślej, na jedne gadżet – opaskę Pokemon Go Plus.

Pokemon Go Plus 750x300

Przedsiębiorcy różnej maści dostrzegli potencjał gry, czego efektem jest wysyp akcesoriów związanych z pociesznymi stworkami. Półki sklepowe oraz witryny internetowe zalewane są Pokemonami, choć wśród gadżetów ciężko o prawdziwe perełki. Takie oczywiście się trafiają – weźmy za przykład Go Plus, opaskę ułatwiającą życie trenera.

Pokemon Go Plus – zostań cheaterem

To nie żart – w mojej ocenie użytkowników wspomnianej opaski możemy porównać do osób stosujących kody w grach. Uczciwości w tym niewiele, ale przecież liczy się efekt, chwała, zyski – tutaj Pokemony. Do rzeczy.

Gadżet przypomina nieco inteligentne zegarki, z tą różnicą, że nie posiada on wyświetlacza. Właściwie jego rola ogranicza się do powiadamiania usera o Poke Stopach i dzikich Pokemonach, które przegapia siei na co dzień. Cóż – ekskluzywny stworek bywający tylko w wyjątkowych (starannie dobranych) miejscach to nie lada gratka dla fanów filmu oraz gry. Złapanie takowego graniczy z cudem, chyba że wyposażymy się w opisywaną opaskę. Ta powiadomi nas o obecności Pokemona, dodatkowo pozwalając go złapać, przyciskając przy tym tylko jeden guzik. Proste do bólu, ale jakże skuteczne.

Informowanie usera odbywa się poprzez sygnał świetlny i wibracje. To powinno wystarczyć. Oczywiście do pełnego działania potrzeba smartfona z zainstalowaną rzeczoną grą, którego następnie należy sparować z opaską poprzez technologię bezprzewodową Bluetooth.

Koszt zabawy? Jedyne 170 złotych, co wydaje się wręcz śmieszną kwotą. Czy aby na pewno? Wyobraźcie sobie, że płacicie tutaj jedynie za dodatek do gry, za coś w rodzaju kodu pozwalającego wam włączyć tryb premium. Prawie dwieście złotych za taką bzdurę jak kody?  W mojej ocenie wydatek nie jest niczym uzasadniony,  ale jestem przekonany, iż Pokemon Go Plus znajdzie rzeszę nabywców, którzy będą szczęśliwi ze wspomnianego zakupu.

Źródło: Pokemon Go

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment