You are here
Pomagajmy Gigabajtami w Orange — pomóc może niemal każdy artykuły News 

Pomagajmy Gigabajtami w Orange — pomóc może niemal każdy

Pomarańczowy operator komórkowy wystartował właśnie z akcją „Pomagajmy Gigabajtami”, w ramach której użytkownicy sieci mogą podzielić się niewykorzystanymi GB z pakietu, oddając je potrzebującym. Internet, niekoniecznie mobilny, trafi do rodzin pozbawionych dostępu do sieci.

Pomagajmy Gigabajtami
fot. Pxhere

Idą święta, a wraz z nimi pojawią się okazję do sprawienia komuś radości. Swoją cegiełkę dokłada również Orange, który wspólnie z Fundacją Dorastaj z Nami zaprasza klientów sieci do kapitalnej akcji. Wszystko rozbija się o gigabajty, dodam — te niewykorzystane. Wystarczy, że wyślesz darmowego SMS-a, a dołączysz do inicjatywy pozwalającej obdarować dostępem do sieci osoby pozbawione tegoż dobra.

Orange: Pomagajmy Gigabajtami

Korzystasz z usług Orange takich jak Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Główny, Plan Komórkowy, Plan Mobilny, Orange Love oferta głosowa czy Internet Mobilny? Czy podobnie jak ja nie wykorzystujesz całego dostępnego w danym miesiącu pakietu internetowego i chciałbyś go w jakiś sensowny sposób spożytkować? Świetnie, Orange daje Ci taką możliwość. Wystarczy, że wyślesz darmowy SMS o treści „ODDAJEGB” pod numer 80820.

Wysyłając wspomnianą wiadomość, dołączasz do akcji „Pomagajmy Gigabajtami”. Gigabajty zebrane od wszystkich biorących udział w inicjatywie użytkowników zostaną podliczone przez Orange. Za każde 2000 uzyskanych GB firma udostępni potrzebującej rodzinie darmowy internet. Co ciekawe, nie na miesiąc, a na 24 miesiące. Rodzaj prezentowego internetu (mobilny, światłowodowy, stacjonarny)będzie ustalony indywidualnie w oparciu o aktualne potrzeby danej rodziny. Ważną rolę odegrają tutaj lokalizacja oraz uwarunkowania techniczne.

Akcja jest organizowana wspólnie przez Orange Polska oraz Fundację Dorastaj z Nami.

Nie zwykłem namawiać do udziału w różnych akcjach operatorów, lecz tym razem uczynię wyjątek. Uważam, że Pomagajmy Gigabajtami w Orange to genialna inicjatywa, którą nie kosztuje uczestników nawet grosza. Głupio byłoby więc nie dołączyć do przedsięwzięcia.

Dołączycie do akcji Pomagajmy Gigabajtami?

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment