You are here
[Poradnik] Jak zainstalować iOS 13 beta? poradniki 

[Poradnik] Jak zainstalować iOS 13 beta?

Jeśli niestraszne wam błędy i niedociągnięcia oprogramowania, a marzycie o przetestowaniu nowości zawartych w iOS 13 beta, zapoznajcie się z krótką instrukcją instalacji tegoż softu. Proces jest banalnie prosty, ale trzeba pamiętać o kilku istotnych sprawach.

iOS 13
fot. Apple

Wczoraj informowałem was o rozpoczęciu programów otwartych testów systemów iOS 13, macOS Catalina, tvOS i iPad OS. Dziś chce pomóc osobom zainteresowanym dołączeniem do programu i skorzystaniem z iOS 13 w wersji testowej. W tym celu przygotowałem krótki poradnik.

Jak zainstalować iOS 13 beta

Przeważnie ostrzeżenia przed daną czynnością znajdują się na końcu wpisu. Tym razem zrobię wyjątek, gdyż nie chcę marnować waszego cennego czasu. Może się bowiem okazać, że nie będziecie chcieli „zaryzykować” instalacji bety, z którą wiążą się pewne potencjalne problemy. Do rzeczy.

Dołączając do programu otwartych testów iOS 13 beta, musicie zdawać sobie sprawę z tego, że system nie jest jeszcze w pełni ukończony. Jest za to obarczony błędami. Iloma i jakimi dokładnie? W tym cały urok oprogramowania testowego, że tak naprawdę nikt nie będzie w stanie odpowiedzieć na zadane pytanie. Błędy, luki, niedziałające funkcje — wszystko to wykrywają testerzy, do których grona chcecie dołączyć. Warto pamiętać o tym, że niektóre elementy systemu mogą przestać działać w najmniej oczekiwanym momencie

  • Na początek musicie udać się pod TEN adres
  • Po krótkiej rejestracji przy użyciu własnego Apple ID traficie na stronę Przewodnika (z którą warto się zapoznać)
  • Pobieracie tak zwany profil bety i instalujecie go na urządzeniu
  • Restartujecie iPhone’a
  • Po przejściu do ustawień i sekcji aktualizacje znajdziecie możliwość instalacji testowego iOS 13.

Dajcie znać, jak wrażenia z użytkowania iOS 13 beta.

Related posts

Leave a Comment