Portfel na Bitcoiny

Bitcoin to cyfrowa zdecentralizowana waluta, która towarzyszy nam już od 2009 roku. Była ogłaszana jako martwa już ponad 14 razy, a mimo to jej użytkowanie kwitnie. Niedługo już będziemy w stanie zabrać ze sobą swoje cyfrowe Bitcoiny, niezależnie od tego czy mamy dostęp do internetu.

Case to portfel stworzony do tego aby przechowywać Bitcoin. To urządzenie wielkości karty kredytowej, z małym, czarno-białym wyświetlaczem i czytnikiem linii papilarnych. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto zajmuje się transakcjami w Bitcoinach codziennie, jednak takich osób jest jeszcze bardzo mało. Wydaje się, że Case jest rozwiązaniem dużo wyprzedzającym swoje czasy; pomimo sześciu lat na rynku walut cyfrowe pieniądze nadal nie są popularne, szczególnie w słabiej rozwiniętych technologicznie krajach (ile razy ktoś wam proponował przelew w Bitcoinach?), a także narażone na znaczne fluktuacje wartości, powodując, że Bitcoin kojarzy się z ryzykowną inwestycją. Cyfrowy portfel Case jest znakomicie zabezpieczony, posiada kilka poziomów zabezpieczeń, poczynając od czytnika linii papilarnych, kończąc na indywidualnym kluczu kodowym, który służy do zablokowania portfela w razie zgubienia. Wspominałem już, że jest wyposażony w międzynarodową kartę mini-sim, tak abyście mogli dokonać transakcji nawet na Tajlandii. Bardzo poważnym minusem urządzenia jest cena; czyli 199 dolarów – to bardzo duża suma jak na urządzenie, którego teoretycznie nawet jeszcze nie potrzebujemy. Prawdą jest, że pomimo licznych doniesień o śmierci, Bitcoin nadal żyje i ma się dobrze, jest postrzegany jako legalna metoda płatności, a domyślna przejrzystość wszystkich transakcji dokonanych w cyfrowej walucie, zapewnia przychylność rzeczywistych administracji, bo trudno prać pieniądze za pomocą transakcji, do których każdy ma wgląd. Z Bitcoinem jest związane bardzo dużo kontrowersji, między innymi powstanie oraz działalność serwisu darknetowego Silk Road zajmującego się sprzedażą leków i narkotyków w nieograniczonym zakresie jest kojarzone głównie z transakcjami w cyfrowej walucie i jej twórcami. Mimo wszystko waluta jest nadal żywa, a rynek operujący Bitcoinami rozrasta się.

Źródło: Case

Dla tych, którzy chcieliby pofarmić Bitcoiny przy niewielkich nakładach zapraszamy do naszego sklepu.[moduleplant id=”165″ moduleclass_sfx=”p-r-3 waga-0 hidden” produkt_id=”90669″ sklep_id=”1″ mod_showtitle=”0″ ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...