You are here
Porządny smartfon z Windows 10 na pokładzie News 

Porządny smartfon z Windows 10 na pokładzie

Wśród słuchawek działających pod kontrola Windowsa królują urządzenia Microsoftu i nic w tym dziwnego, bo tak naprawdę nie mają zbyt dużej konkurencji. To jednak może się zmienić za sprawą nowego smartfonu wyprodukowanego przez Acera.

acerjade

Acer Jade Primo został pokazany już podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, ale dopiero teraz wiadomo, jaki tak naprawdę jest. Smartfon wyposażono w ekran SuperAMOLED o przekątnej 5,5-cala oraz charakteryzujący się rozdzielczością FullHD 1920 x 1080 pikseli. Sercem Acera jest 6-rdzeniowy procesor Snapdragon 808, którego wspiera aż 3 GB pamięci operacyjnej. Takie połączenie jest bardzo wydajne z Androidem na pokładzie, a wiadomo, że Windows Mobile nie jest tak wymagający sprzętowo, jak platforma Google, więc nie powinno być żadnych problemów z płynnością pracy urządzenia. Wbudowany dysk oferuje użytkownikom 32 GB wolnego miejsca. Z tyłu zamontowano obiekty  o matrycy 21-megapikseli wspierany przez podwójną doświetlająca scenerię diodę LED. Przednia kamera natomiast ma 8-megapikselowy obiektyw. Producent informuje, że telefon będzie sprzedawany wraz z klawiaturą, myszką oraz stacją dokującą, co pozwoli zmienić go w pełnoprawny komputer.

Acer Jade Primo trafi do przedaży na Filipinach już w grudniu tego roku i będzie kosztował 18,990 filipiński peso. Po przeliczeniu daje to nam około 1550 złotych. Jeśli za taką kwotę uda się kupić w Polsce ten smartfon to nowe Lumie od Microsoftu nie będą miały z nim szans. Potężne podzespoły, bogato wyposażone pudełko oraz niska cena znajdą swoich zwolenników.

źródło: gsmarena, twitter

foto: wmpoweruser

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment