You are here
[PGA 2015] A czy Ty odwiedziłeś stoisko Cooler Master na poznańskich targach? Wydarzenia 

[PGA 2015] A czy Ty odwiedziłeś stoisko Cooler Master na poznańskich targach?

Tegoroczna edycja targów „Poznań Game Arena” za nami… Nadszedł czas podziękowań oraz podsumowań tego jakże udanego eventu. Między innymi firma „Cooler Master” zdecydowała się podziękować uczestnikom imprezy za odwiedziny ich stoiska.

Organizatorzy tegorocznego „PGA”, zdaje się, wzięli pod uwagę małe wpadki z poprzedniego roku i tym razem nie uświadczyliśmy takich niespodzianek jak kolejki do stoisk (poza kilkoma wyjątkami), czy półgodzinna podróż z jednego końca hali do drugiego. Targi odwiedziło ponad 66 tys. osób, wydano łącznie 850 akredytacji dla dziennikarzy oraz youtuberów. W 8 halach mogliśmy skorzystać z aż 800 stanowisk do gry, przy których wszyscy chętni mogli brać udział w wielu konkursach tudzież turniejach. 130 wystawców pochwaliło się swoimi nowościami, a wśród nich znaleźli się zarówno weterani imprezy, jak i firmy debiutujące na „PGA”. „Nintendo”, „SteelSeries”, „Cooler Master”, „Mionix”, „Mad Catz”, „Intel”, „Microsoft”, „IMGN.PRO”, „Natec Genesis” – to tylko nie które marki, jakie mieliśmy okazję zobaczyć w Poznaniu. Nowy sprzęt, gry, komputery, cosplay i liczne dodatkowe atrakcje sprawiły, że końcówka 2015 roku zostanie zapamiętana przez graczy na długo.

Tajwański koncern specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych zdecydował się na kilka słów podziękowań dla wszystkich tych, którzy odwiedzili stoisko firmy:

„Jako firma, która już od wielu lat stara się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających graczy, niezmiernie doceniamy wszystkie możliwości spotkania z osobami, do których kierujemy nasze produkty. Jak co roku nie zawiedliście nas – każdego dnia daliście nam szanse jeszcze lepiej poznać Was, Wasze pasje i oczekiwania.

Niezwykle cieszyło nas Wasze zainteresowanie naszymi produktami. Osoby, którym zależy na największych osiągnięciach, wielokrotnie zatrzymywały wzrok na naszej najnowszej klawiaturze mechanicznej „CM Storm Quick Fire XTi”. O rosnącym zainteresowaniu moddingiem przekonało nas Wasze zaciekawienie modularnymi obudowami „Mastercase5” i „Mastercase 5 Pro”.

Jednak o tym, że „PGA” to nie tylko sprzęt, a przede wszystkim gry, świadczyła frekwencja na turniejach i konkursach, na których kilkorgu z Was udało się zgarnąć przygotowane specjalnie na tę okazję nagrody”.

Miejmy nadzieję, że za rok także będziemy mieli szansę zapoznać się z najnowszymi produktami opisywanej marki.

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów firmy „Cooler Master” w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Related posts

Leave a Comment