promocja

Poświąteczne zakupy są tańsze

Jeśli nie udało Wam się kupić wymarzonego prezentu pod choinkę, to nic straconego. W okresie poświątecznym w sieci można znaleźć dużo niechcianych prezentów albo wyprzedaży ostatnich sztuk. Ceny takich produktów są o wiele niższe od pierwotnych.

promocja

Zdarza się tak, że pod choinką znajdujemy niechciany prezent. Nie wypada, ale czasem warto go po prostu sprzedać. Ceny niechcianych podarunków na aukcjach internetowych są przeważnie okazyjne, ponieważ sprzedawcom zależy na czasie. Chcą kupić sobie coś bardziej w ich guście. Warto zaglądać na portale aukcyjne, ponieważ można tam znaleźć prawdziwe okazje. Z drugiej strony są sklepy, w których zaczynają się wyprzedaże. Ostatnie sztuki, które miały zejść na święta, są przeceniane nawet o połowę. Zaczynają się również przeceny związane z końcem roku. Sieci chcą się pozbyć przestarzałego sprzętu z magazynów w oczekiwaniu na nowe produkty, które już niebawem wkroczą na sklepowe półki. Jeśli dopiero teraz uzbierałeś odpowiednią ilość gotówki, to tak naprawdę możesz się cieszyć. Bo dostaniesz to, o czym marzysz tydzień później, ale raczej nie przepłacisz. Święta rządzą się swoimi prawami i promocje w tym okresie wcale nie są takie dobre.

Z drugiej strony, zamiast sprzedać coś np. na Allegro, możemy porozmawiać z naszym Świętym Mikołajem i poprosić go o paragon w celu wymiany sprzętu. Nie każdy się na to zgodzi, bo nie każdy ma paragon, ale warto spróbować.  Mając Xboxa, dostałem grę na PS4, byłem nieco zaskoczony, ale dla ludzi starszego pokolenia to jest po prostu starsza konsola do grania. Jeśli macie zamiar wybrać się do centrów handlowych w najbliższym czasie, musicie się liczyć z tłumami obecnymi przed świętami. Mam nadzieję, że uda Wam się pozbyć niechcianych podarunków i zamienić je na te wymarzone.

 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

445 More posts in felietony category
Recommended for you
Subskrypcja VOD
Subskrypcja VOD ma także wady, o których często zapominamy

Ostatnie kilka lat pokazuje, jak łatwo zachłysnąć się czymś nowym i pozornie wygodnym, by nagle...