PowerBoost – niech moc będzie z wami!

Kto nie przeżył sytuacji, gdy w najmniej oczekiwanym momencie nasz sprzęt odmówił posłuszeństwa, z powodu wyładowania się baterii? Energizer ogłosił, że więcej takich rewelacji nie doświadczymy.


Rodzina baterii Energizer powiększyła się o nowego członka. Ogniwo stworzone zostało z myślą o urządzeniach charakteryzujących się dużym zużyciem energii, w których często wymieniamy baterie. Za takie sensacje odpowiada innowacyjna technologia PowerBoost, która sprawia, że baterie według zapewnień producenta, działają aż o 70% dłużej niż standardowe baterie alkaliczne. Dodatkowo baterie Maximum z rozwiązaniem PowerBoost, które leżą nieużywane nie rozładowują się i zachowują moc do 10 lat.  Baterie dostępne są w rozmiarach AA i AAA.

Energizer  do swojego produktu próbuje nas przekonać względami ekologicznymi. Stosowanie baterii o dłuższym działaniu, ogranicza ilość szkodliwych odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko.

Miejmy nadzieję, że powyższy wynalazek korzystnie wpłynie na rynek akumulatorów i baterii do smartfonów, tabletów czy laptopów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...