Poznaliśmy szczegóły Przepustki Sezonowej do gry Batman: Arkham Knight – zagramy Batgirl

„Warner Bros” ujawniło zawartość dostępną wyłącznie dla tych graczy, którzy zdecydują się wykupić Przepustkę Sezonową. Jesteście ciekawi, co otrzymacie za ponad połowę ceny premierowej edycji gry?

Powiem szczerze, że kiedy dowiedziałem się, iż za „Season Passa” gwarantującego nam dostęp do wszystkich DLC, które pojawią się po premierze tytułu „Batman: Arkham Knight”, zmuszeni zostaniemy zapłacić 33£ lub 88£ (konsole) i 68£ (PC) w zestawie z grą, mocno się zdziwiłem. Wolę nawet nie myśleć, ile za produkcję zażyczy sobie polski wydawca – „Cenega”.

Mamy co prawda pewność, że tytułu nie odłożymy na półkę przynajmniej przez pół roku po debiucie rynkowym podstawki, to koszt ponad połowy kwoty, którą wydamy na podstawową wersję „Batmana”, jest lekko wygórowany.

Czego się możemy spodziewać po zawartości dodatkowej? Zagramy na przykład pomocnicą „Człowieka-Nietoperza” – Batgirl, otrzymamy więcej misji z gatunku „Gotham City Stories”, które pozwolą nam przejąć kontrolę nad pozostałymi bohaterami wspomagającymi naszego herosa, otrzymamy nowe skórki, wyzwania czy trasy dla „Batmobila”.

Po więcej informacji odsyłam was do oficjalnej notki prasowej studia „Warner Bros”, z którą możecie się zapoznać poniżej:

  • Batgirl: A Matter of Familly – Opowieść będąca prequelem Arhkam Knight, rozgrywająca się w całkowicie nowej lokacji, gdzie po raz pierwszy w historii serii zagramy jako Batgirl – sprawdźcie pierwszy obrazek z Batgirl.
  • The Season of Infamy – Zagraj jako Batman w nowej kampanii przeciwko legendarnym superzłoczyńcom nawiedzającym Gotham City. Nowy rozdział historii, misje i cechy rozgrywki.
  • Gotham City Stories – Wciel się w najważniejszych sojuszników Batmana w misjach fabularnych poszerzających ich historię o wydarzenia sprzed i po tych z Batman: Arkham Knight.
  • Legendary Batmobiles with Themed Tracks – Pokieruj kultowymi Batmobilami z całej 75-letniej historii opowieści o Batmanie, na wyjątkowych trasach zbudowanych w stylu epoki, z której pochodzą.  Każdy Batmobil będzie dostępny na każdej z tras.
  • Crimefight Challange Maps – Weź udział w serii nowych wyzwań wykorzystujących unikalne style gry Batmanem i jego sojusznikami.
  • Character Skins – Zestaw nowych skórek ze wszystkich epok dla Batmana, Robina, Nightwinga i Catwoman.

Kiedy w pełni poświęcimy się pracy nad Przepustką Sezonową, będziemy dzielić się większą liczbą szczegółów razem z każdym miesiącem nowej zawartości. Mamy nadzieję, że gra w Batman: Arkham Knight sprawi Wam tyle przyjemności, ile nam sprawiła praca przy nim.”

http://www.youtube.com/watch?v=a5eipg45Jn0

Mam tylko nadzieję, że nie zostaniemy nabici w butelkę i inwestycja okaże się opłacalna. W innym wypadku „Bracia Warner” sporo u mnie stracą.

Wcześniejsze gry z serii „Batman” do kupienia w naszym e-sklepie.

Źródło: Youtube

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...