Premiera książki „Smartfonowy zawrót głowy”

Dla miłośników fotografowania za pomocą smartfonów szykuje się nie lada gratka. Już za parę dni w kinie Atlantic w Warszawie będzie miała miejsce premiera książki „Smartfonowy zawrót głowy. Foto i wideo w wersji smart”.

Marzyliście o tym, by zostać mistrzami fotografii smartfonowej? Zapewne wśród Was są osoby, które odpowiedzą na to pytanie twierdząco. Jak się jednak okazuje, chociaż decydujemy się na zakup coraz lepszych urządzeń, z lepszymi aparatami, wielu z nas nie potrafi wykorzystać możliwości jakie drzemią w naszych smartfonach. Dzięki wybitnemu fotografowi, Jackowi Boneckiemu, dowiemy się, jak w sposób profesjonalny robić zdjęcia i kręcić filmy przy pomocy urządzeń mobilnych. Bonecki eksperymentuje z fotografią smartfonową, rozwija ją i jest doskonały w tym co robi.

W książce „Smartfonowy zawrót głowy. Foto i wideo w wersji smart” autor pokazuje, jak wykorzystać w pełni potencjał urządzeń mobilnych. Z publikacji dowiemy się m.in. czym kierować się przy zakupie smartfona, na co zwracać uwagę. Opisana została sama konstrukcja urządzenia, jego matryca, przekątna wyświetlacza, ogniskowa obiektywu oraz autofocus. Bonecki położył nacisk na to, by czytelnik dowiedział się jak odpowiednio ustawić ekspozycję, balans bieli i punkt ostrości. Oczywiście nie są to jedyne rzeczy, o których przeczytamy. Autor przyjrzał się dokładnie trybom, które są dostępne w większości smartfonów. Czytelnik dowie się więc m.in. w jaki sposób fotografować pejzaż a w jaki detale.

Książka skierowana jest zarówno do początkujących, jak i do profesjonalistów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. „Smartfonowy zawrót głowy. Foto i wideo w wersji smart” to nie tylko poradnik tego, jak wykonywać zdjęcia, ale również album ze zdjęciami wykonanymi przez Boneckiego w czasie jego podróży.

Wydarzenie:

Co: Premiera książki „Smartfonowy zawrót głowy. Foto i wideo w wersji smart” połączona ze spotkaniem autorskim,

Gdzie: kino Atlantic, ul. Chmielna 33, Warszawa,

Kiedy: 7 czerwca, godz. 18:30.

Wydarzenie jest bezpłatne. Więcej informacji o Jacku Boneckim znajdziecie tutaj

 

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...