You are here
Premiera Mindhunter 2 potwierdzona – kiedy powróci serial? artykuły News 

Premiera Mindhunter 2 potwierdzona – kiedy powróci serial?

Och, ależ czekaliśmy na te informacje i w końcu dostaliśmy oficjalnie potwierdzenie. Otóż premiera Mindhunter 2 została już ustalona i serial powróci na Netflix. Kiedy to dokładnie nastąpi i o czym będzie opowiadał kolejny sezon?

premiera Mindhunter 2
Mindhunter fot. Netflix

Mindhunter ze swoim pierwszym sezonem zdobył nasze serca. Głównie dlatego, że jesteśmy wielkimi fanami twórczości Davida Finchera, który nie tylko produkował serial Netflixa, ale także i wyreżyserował kilka jego odcinków. Dało się to wyczuć w opowieści, bo reżyser ma swój specyficzny styl opowiadania historii, ale jednocześnie potrafi zaciekawić w sytuacji, gdzie na ekranie nie dzieje się nic. Przynajmniej pozornie, bo w obrazach reżysera zawsze coś się dzieje.

Premiera Mindhunter 2

Pierwszy sezon nas zachwycił, więc czekaliśmy z utęsknieniem na informację o tym, kiedy pojawi się jego kontynuacja. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie, że premiera Mindhunter 2 nastąpi już za miesiąc, a dokładnie 16 sierpnia tego roku. Powiedział o tym sam David Fincher, który jednak w przypadku drugiego sezonu, nie zasiądzie na stołku reżysera, a będzie pełnił rolę producenta. O czym będzie opowiadał kolejny sezon? Samej fabuły jeszcze nie zdradzono, za to wiadomo, że akcja ma dotyczyć morderstw, które były dokonywane w Atlancie w latach 1979-1981. Wtedy na terenie Stanów Zjednoczonych zamordowano 28 nieletnich osób. Będziecie oglądać?

Laptopy, smartfony oraz telewizory, które pozwolą wam na oglądanie Netflix tak, jak lubicie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Netflix / DigitalSpy / KCRW / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment