Premiera spektaklu Elsynor

Teatr Nowy w Poznaniu przygotowuje premierę spektaklu Elsynor, która została oficjalnie zapowiedziana na 19 września. Dlaczego powinni zainteresować się nim nie tylko wielbiciele nowości scenicznych?

Zbliżający się spektakl jest połączeniem rzeczywistości wykreowanej przez Szekspira, zabawy w atmosferze urządzeń elektronicznych oraz gier gatunku MMORPG. W postacie głównych bohaterów wcielą się m.in.: Antonina Choroszy, Marta Szumieł, Filip Frątczak, Bartosz Nowicki, Julia Rybakowska, Michał Grudziński oraz Mariusz Zaniewski. Znakomity skład zespołu aktorskiego sprawi, że widzowie z pewnością wczują się w przedstawianą historię.

Sami organizatorzy przedsięwzięcia wypowiadają się, że: „Elsynor Grzegorza Gołaszewskiego i Szymona Adamczaka to opowieść o miłości, stracie i życiowej przygodzie w dobie gier komputerowych”. Obiecali oni mnóstwo emocji, ponieważ wspomniany wcześniej Szekspir udzieli licencji na stworzenie gier komputerowych na podstawie napisanych przez niego historii. Wszystkie problemy będą poruszane wśród zapachu pizzy i napojów energetycznych.

Więcej informacji o projekcje oraz to, w jaki sposób zakupić bilety znajdziecie tutaj.

Źródło: interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...