pres 750x300 1

Prestigio gotowe na nowego Windowsa

Premiera nowego systemu od Microsoft zbliża się wielkimi krokami. Producenci już przygotowują się na nadejście Windows 10, a pierwsze sprzęty, które pozytywnie przeszły testy, są już na rynku. Tak jak tablety od Prestigio – MulitPad Visconte 3 oraz Visconte Quad.

 
pres 750x300 1
Do najgłośniejszej premiery tego roku został miesiąc. Plotki o tym, co będzie oferował nowy Windows 10, pojawiały się od dawna, ale wszystkie szczegóły ujrzały światło dzienne dopiero niedawno. Nie dziwne więc, że Prestigio dopiero teraz informuje o swoich urządzeniach, które będą kompatybilne z systemem operacyjnym.
Prestigio jest wyjątkowo zadowolone ze swoich tabletów, co potwierdziła Sylwia Koza, PR Manager marki. „Jesteśmy dumni, że nasze flagowe modele z kafelkowym systemem jako pierwsze pozytywnie przeszły testy w Microsoft Technology Center w Bostonie, gdzie okazało się, iż bez problemu mogą one pracować w oparciu o najnowszy system Windows 10”. O jakie tablety chodzi?
Pierwszym z nich jest Prestigio Visconte 3. Urządzenie z ekranem o przekątnej 10.1 cala oferującym rozdzielczość 1280×800 px przy proporcjach 16:10. Sam wyświetlacz wykonano w technologii IPS, a jego obsługę ułatwia funkcja N-trig (rysik). Visconte 3 wyposażono w czterordzeniowy procesor Intel ATOM i 2 GB RAM. Użytkownik na swoje dane dostaje 16 GB, ale w mocniejszej wersji będzie to aż 64 GB, które i tak można jeszcze rozszerzyć o dodatkowe 64 za pomocą karty microSD. Tablet charakteryzuje się także wyjątkową obudową w całości wykonaną z aluminium i kompozytu odprowadzającego ciepło. No i przy tym wygląda pięknie.
 
pres 750x300 2
Kolejnym urządzeniem, które pozwoli na użytkowanie Windows 10, jest Visconte Quad. To niewielki, bo tylko 8-calowy tablet (1280×800 px), ale całkiem solidnie wyposażony. Procesor od Intela, 1 GB RAM i 16 GB pamięci flash. Razem z urządzeniem, klient dostaje także pełny pakiet Office 365 Personal (na rok), a bateria o pojemności 4000 mAh zapewni do 6 godzin nieprzerwanej pracy.
Oba urządzenia będą mogły bez problemu obsłużyć Windowsa 10, a co za tym idzie, ci którzy sprzęt już mają, nie muszą szukać niczego nowego. Jeżeli jednak ktoś szuka taniego, ale mocnego tabletu do pracy, warto bliżej przyjrzeć się produktom Prestigio.
Źródło: Prestigio
Fot: jw.
__________________
Po tablety zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6489 More posts in News category
Recommended for you
Jak dbać o piekarnik: kilka porad, które realnie ułatwią życie w kuchni

Piekarnik to serce każdej kuchni, niezastąpione narzędzie w rękach zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy....