Book slide

The Book of Unwritten Tales 2 zawita do Polski w październiku

Mamy świetną wiadomości dla fanów gier przygodowych. Już w październiku wszyscy miłośnicy tego gatunku powinni przygotować fundusze na drugą odsłonę ciepło przyjętej produkcji studia „KING Art Games” – „The Book of Uwritten Tales”.

Book slide

Firma „Techland” ogłosiła, iż w październiku jej oferta poszerzy się o kolejną interesującą produkcję. Mowa tutaj, o kontynuacji dość ciepło przyjętego przez dziennikarzy branżowych oraz samych graczy tytułu „The Book of Unwritten Tales” niemieckiego studia „KING Art Games”, który swoją premierę miał w 2009 roku.

Gra tak liczne grono wielbicieli zyskała dzięki osobliwemu humorowi oraz licznym nawiązaniom do popkultury. Fani „Władcy Pierścienia”, „Harry’ego Pottera”, „Świata Dysku”, czy bijącego rekordy popularności serialu telewizyjnego stacji „HBO” – „Game of Thrones”, bez wątpienia nie raz uśmiechną się podczas grania we wspomnianą produkcję.

Book screen

Fabuła gry toczy się w rok po wydarzeniach znanych nam z pierwszej części. Po raz kolejny przyjdzie nam zwiedzić świat Aventasji i wraz z czwórką bohaterów: Willburem, Ivo, Nate’m oraz Critterem, przeżyć nowe, niezapomniane przygody. Podczas rozgrywki będziemy mieli możliwość przełączania się miedzy naszymi protagonistami, przez co całą historię poznamy z różnych perspektyw.

„The Book of Uwritten Tales 2” jest typowym przedstawicielem przygodówek typu point & click, w którym znajdziemy liczne łamigłówki logiczne, sporo zadań przedmiotowych i zdaniowych. Warto wspomnieć, że dzięki akcji crowdfundingowej zorganizowanej na platformie „Kickstarter” tytuł wzbogacił się o dodatkowe zadania poboczne. Autorzy pokusili się o wprowadzenie kilku nowości w porównaniu do „jedynki”, jak na przykład postarzenie postaci i ogólne dopracowanie oprawy graficznej.

http://www.youtube.com/watch?v=9-8LT9l1ys4

Gra starczać ma na około 20 godzin rozgrywki, a w naszym kraju dostępna będzie od 16 października za sprawą wrocławskiego „Techlandu”, w polskiej wersji kinowej (z napisami). Tytuł ukaże się na PC (59,90 zł) oraz PlayStation 4 (139,90 zł).

Jesteście gotowi wypełnić swoje przeznaczenie?

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...