Prey 2 slide

Prey 2 – czy Bethesda zapowie grę na targach E3?

Po odkryciu pewnych ruchów na domenach związanych z „Prey 2” ożywiły się nadzieje fanów marki na to, iż seria doczeka się kontynuacji. Czy „Bethesda Softworks” rzeczywiście planuje przywrócić produkcję do życia?

Prey 2 slide

Nad kontynuacją „Prey’a” od samego początku wisi jakieś fatum. Po tym, jak za projekt wzięło się studio „Human Head Studios”, wydawca w 2014 roku postanowił odsunąć ekipę od prac nad grą i zdecydował o zawieszeniu produkcji. Trzy lata po tym, jak światło dzienne ujrzał materiał prezentujący gameplay. W kuluarach mówiło się, iż pałeczkę przejęło „Arkane Austin” – studio odpowiedzialne za „Dishonored”. Być może już w czerwcu podczas targów „E3 2016”, dowiemy się, ile w tych spekulacjach było prawdy.

http://www.youtube.com/watch?v=BPkHZfjK5z4

Kolejny rozdział, tej burzliwej historii otworzyły ruchy wokół witryn internetowych „Prey 2” oraz „Prey 3”. Po wejściu na owe domeny przekierowywani jesteśmy na jeszcze nieaktywowany profil na „Facebooku”. To z kolei jest podstawą do domysłów na temat tego, iż „Bethesda Softworks”, która jest właścicielem praw do marki „Prey”, szykuje się do ogłoszenia ważnych wieści.

Taki scenariusz zdaje się sugerować fanowska strona „Alien Noir”, która na swoim twitterowym koncie opublikowała wpis informujący o tym, iż do ujawnienia szczegółów na temat drugiej odsłony „Prey” ma dojść 14 czerwca. W tym terminie trwać będą targi „Electronic Entertainment Expo 2016”. Należy jednak pamiętać tutaj o fakcie, że konferencja „Bethesdy” ma się odbyć 12 czerwca, a więc tuż przed rozpoczęciem największej amerykańskiej imprezy branżowej.

Prey 2 screen

Czy powyższe rewelacje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, dowiemy się już za około 3 tygodnie. Nawet jeśli przecieki okażą się prawdziwe to projekt zapewne będzie mocno odbiegał od tego, czym uraczyło nas demo z 2011 roku.

Przypomnijmy, iż pierwsza część gry była dynamicznym FPS-em, w którym naszym zadaniem było odbicie ukochanej głównego bohatera z rąk kosmitów.

http://www.youtube.com/watch?v=HI2l5XG6Y3c

„Prey” zadebiutowało na rynku w 2006 roku na następujące platformy sprzętowe: „PC” oraz konsole „Xbox 360”.

Źródło: VG247.com, YouTube

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...