Titanfall 2 Slide

Wyciek informacji na temat gry Titanfall 2 – poznaliśmy datę premiery gry?

Do oficjalnej zapowiedzi gry „Titanfall 2” zostało jeszcze kilka tygodni, jednak już teraz w sieci można natknąć się na pierwsze wzmianki dotyczące jej kontynuacji. Anonimowe źródło ujawniło kilka pikantnych szczegółów na temat nowej produkcji studia „Respawn Entertainment”.

Titanfall 2 Slide

Nowych wiadomości dotyczących tytułu „Titanfall 2” wszyscy spodziewali się podczas „E3”, kiedy to „Electronic Arts” zorganizuje własny event powiązany z czerwcowymi targami. Na konwencie „EA Play” powinna być pokazana pełna wersja zwiastuna oraz ujawnione konkretne informacje na temat samej rozrgrywki. Tymczasem na serwisie społecznościowym „Reddit” pojawił się wpis prezentujący grafikę z gry oraz zdradzający datę premiery produkcji studia „Respawn Entertainment”.

Według anonimowego źródła „Titanfal 2” ma zadebiutować na rynku w październiku, czyli dokładnie w tym samym okresie, kiedy na sklepowe półki trafi „Battlefield 1”. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, iż kontynuacja zaoferuje nowe opcje poruszania się, w tym popularną linkę z hakiem, która ma mieć wiele zastosowań: wsiadanie do robota, pomoc w szybszym poruszaniu się po mapie czy efektowniejsze ściąganie przeciwników z powietrza. Przesiadka na „Xbox One” przestała z kolei ograniczać fantazję developerów, co przełoży się na zwiększęnie pola walki w multiplayerowych mapach.

Titanfall 2 Screen

Na potwierdzenie tego, czy powyższe rewelacje okażą się prawdą, przyjdzie nam poczekać do tegorocznej edycji targów „Electronic Entertainment Expo”. Na ten moment wiemy jedynie, iż w kontynuacji „Titanfalla” pojawi się kampania dla jednego gracza.

Przypomnijmy, iż druga odsłona produkcji „Titanfall” będzie dostepna na następujących platformach sprzętowych: „PC”, „PlayStation 4”, „Xbox One”.

Szczegóły na temat gry śledzić możecie na oficjalnej stronie „Titanfalla 2”.

http://www.youtube.com/watch?v=hJ1r2f1Jv0Y

Źródło: Reddit.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...