PUBG na PS4

PUBG na PS4 zadebiutuje już w grudniu

PlayerUnknown’s Battlegrounds to jeden z fenomenów ostatnich lat, jeżeli chodzi o rozgrywkę sieciową. Tytuł, choć wypuszczony zaledwie w zeszłym roku, przyciągnął już do siebie miliony fanów multiplayerowych strzelanek z całego świata. Teraz może być ich znacznie więcej, bo PUBG na PS4 zadebiutuje już niebawem. Co dostaną gracze?

PUBG na PS4

PlayerUnknown’s Battlegrounds nie był pierwszym tytułem, który opierał się na rozgrywce battle royale i z całą pewnością nie będzie ostatnim. Niemniej udało mu się osiągnąć coś, co z początku wydawało się jedynie mrzonką. Praktycznie bez większej kampanii reklamowej, gra stała się wręcz pożądania przez graczy z całego świata. Jej gigantyczny sukces przełożył się oczywiście na równie gigantyczne przychody. Tytuł zakupiono w ilości ponad 30 milionów sztuk, a do tego dochodzą jeszcze systemy mikropłatności.

PUBG na PS4

Ilość graczy, która gra w PUBG potrafi przyprawić o zawrót głowy. To nieraz miliony osób, które na raz są na serwerach firmy i próbują jako ostatni zostać na jednej z map. Z początku produkcja przeznaczona była tylko na PC-ty, ale po takim sukcesie nie mogło być inaczej, niż rozszerzenie o kolejne platformy. Tą samą drogą poszedł m.in. Fortnite, który stał się jednocześnie pierwszym tytułem cross-platformowym na PlayStation 4. Nie wiadomo wprawdzie jeszcze, czy PUBG także będzie oferował taką możliwość, ale to coś, co twórcy powinni przynajmniej rozważyć.

Obecnie PUBG można mieć w abonamencie Game Pass od Microsoft, ale fani konsol mogą już zacierać ręce w oczekiwaniu na początek grudnia. PUBG na PS4 pojawi się bowiem na tą platformę z 7 dniem miesiąca. Ile będzie kosztowała graczy ta przyjemność? Nie podano jeszcze polskiej ceny, ale ta amerykańska wynosi 30 dolarów, czyli będzie to wydatek około 130-140 złotych. To dość sporo, szczególnie, że tytuł nie jest już nowością, a na Steam można go „wyrwać” znacznie taniej. Prawdopodobnie niedługo po premierze pojawią się jakieś przeceny, ale jeszcze nic o nich nie wiadomo.

Gracze w PUBG na PS4 będą mogli grać na razie na trzech mapach: Erangel, Miramar oraz Sanhok. Oczywiście pojawią się puchary oraz rankingi. Dodatkowo, ci z graczy, którzy zdecydują się na zakup produkcji w opcji pre-order, mogą liczyć na dodatkową zawartość. Będzie to strój Nathana Drake’a z serii Uncharted i plecak Ellie z The Last of Us. Pojawi się tam także awatar z postacią z PUBG oraz motyw dla PlayStation 4. I jak, będziecie grali?

Konsole oraz gry znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Blog / YouTube / PUBG

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...