[PGA 2016] IMGN.PRO podczas poznańskich targów pokazało wiele

Kolejna edycja wielkiego święta miłośników elektronicznej rozrywki za nami. Na uczestników tegorocznego wydarzenia jak zwykle czekało mnóstwo atrakcji. Wiele działo się na stoisku firmy „IMGN.PRO”, gdzie wszyscy fani pojazdów ciężarowych mieli okazję po raz pierwszy na świecie uczestniczyć w pokazie najnowszego dodatku do „Euro Truck Simulator 2”.

PGA 16 IMGN.PRO Slide

W dniach 21-23.10.2016 r. w Poznaniu miała miejsce kolejna edycja „Poznań Game Arena” – wydarzenia, na którym nie mogło zabraknąć każdej osoby, która interesuje się światem elektronicznej rozrywki. Tradycyjnie mieliśmy możliwość zapoznać się z najnowszymi produktami gamingowymi, grami wideo, zmierzyć się w turniejach z innymi graczami, uczestniczyć w licznych konkursach oraz zdobyć wiele fajnych gadżetów.

Na stoisku firmy „IMGN.PRO” dane nam było m.in. osobiście sprawdzić nowy dodatek do bestsellerowego „Euro Truck Simulator 2”, a wypada dodać, iż to nie jedyna niespodzianka, którą dla swoich gości przygotowali organizatorzy. „Euro Truck Simulator 2: Vive La France!” udostępniono na dwóch specjalnie przygotowanych siedziskach, wyposażonych w kierownice „Logitech G27”, fotele natomiast dostarczyła firma „Playseat”. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwszy na świecie, publiczny pokaz najnowszej odsłony „ETS2”.

PGA 16 IMGN.PRO Screen 1

Jakich nowości mogą spodziewać się gracze?

Przede wszystkim całkowitemu przemodelowaniu uległa stolica Francji – Paryż, a ta część kraju która, była obecna w grze do tej pory, zostanie całkowicie odświeżona. Dodatkowo pojawią się trzy nowe punkty rozładunkowe, każdy z innym stopniem trudności. Zwiększona zostanie różnorodność punktów dostarczania ładunków. Z kolei wprowadzone tereny to zupełnie nowa szata roślinna i około piętnaście nowych lokalizacji w postaci miast, malowniczych francuskich wiosek i punktów orientacyjnych.

A co jeszcze działo się na stoisku IMGN.PRO?

14 stanowisk dla graczy, 7 tytułów z katalogu firmy na 2017 rok, przedstawiciele 4 studiów obecni na stoisku, ponad 20 rodzajów gadżetów związanych z grami „IMGN.PRO”, które były rozdawane w trakcie trwania poznańskiej imprezy, 3 nagrody główne w postaci sprzętu dla graczy (zestawy słuchawki + myszki + klawiatury + gry) do zgarnięcia. Ponadto w sobotę o godzinie 12:00 spotkanie z lubianym i sympatycznym youtuberem „Kaftannem”, który poprowadził konkurs i opowiedział o swojej pasji związanej z grami. A w trakcie trwania „PGA 2016” na stoisku „IMGN.PRO” gracze mogli skorzystać z foto budki, dostarczonej przez firmę „Tejbudka” i na specjalnie przygotowanych tłach tematycznych z portfolio „IMGN.PRO” uwiecznić swoją obecność na tegorocznej edycji „Poznań Game Arena”!

PGA 16 IMGN.PRO Screen
 Gracze mieli okazję zapoznać się i zagrać w najnowsze tytuły z katalogu „IMGN.PRO”:

 • Seven: The Days Long Gone;

 • Husk; Inner Chains;

 • Symmetry;

 • The Last Journey;

 • Euro Truck Simulator 2: Vive La France;

 • Expeditions: Viking.

Wydarzenia specjalne: PIĄTEK (21.10.2016)

 • 15:00 – 15:30 (główna scena PGA): prezentacja gier z katalogu IMGN.PRO na 2017 rok oraz prezentacja gry Symmetry.

SOBOTA (22.10.2016)

 • 10:00 – 18:00 (stoisko IMGN.PRO): liczne konkursy z nagrodami, które poprowadził konferansjer Piotr Bednarski;

 • 12:00 – 15:00 (stoisko IMGN.PRO): występ youtubera Kaftanna, konkursy z nagrodami;

 • 15:00 – 18:00 (stoisko IMGN.PRO): występ youtubera Janusz0821, konkursy z nagrodami;

 • 17:00 – 18:00 (mała scena PGA): prezentacja gry Husk.

  NIEDZIELA (23.10.2016)

 • 12:00 – 13:00 (mała scena PGA): prezentacja gry Inner Chains.

Jak możemy zauważyć, repertuar okazał się całkiem bogaty, a to tylko ułamek tego, na co mogli liczyć uczestnicy październikowej imprezy. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko odliczać dni do kolejnej edycji, tego gamingowego święta. poniżej możecie zapoznac się z naszą wideo-relacją z przedostaniej odłsony poznańskich targów:

http://www.youtube.com/watch?v=y-UQKVvBHMo

Więcej szczegółów na temat „Poznań Game Arena 2016” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie wydarzenia.

Źródło: PGA, IMGN.PRO, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...