You are here
Razer Respawn, nietypowy energetyk dla graczy artykuły News 

Razer Respawn, nietypowy energetyk dla graczy

Odżywki dla e-sportowców? Brzmi jak szaleństwo, ale czołowy producent sprzętu dla graczy traktuje temat wyjątkowo poważnie. Jedną z nowszych propozycji firmy jest napój energetyczny skierowany do osób pragnących zwiększyć „wydajność” podczas wirtualnej rozrywki. Razer Respawn różni się jednak o typowych energetyków.

Razer Respawn
fot. Razer

Gry komputerowe to w większości przypadków zabawa, przeważnie niezobowiązująca. Są jedna osoby, które na nich zarabiają i wcale nie mam tu na myśli twórców. Mowa o graczach, którzy startują w zawodach e-sportowych, wygrywając przy tym realne i to niemałe pieniądze. Razer Respawn to produkt dla rzeczonej grupy graczy, choć kupić będzie mógł go w zasadzie każdy. Jednak czy warto wydawać na niego gotówkę?

Razer Respawn — wygodnie, niskokalorycznie i bez cukru

Napój sprzedawany jest w formie proszku, który trzeba następnie rozrobić przy pomocy wody. Najlepiej skorzystać z shakera, własnego lub zakupionego u Razera. Ważne jest to, że jednak porcja Razer Respawn ma jedynie 20 kalorii i nie zawiera cukru, co przynajmniej teoretycznie, czyni z niego produkt „dietetyczny”. Do wyboru mamy aż cztery smaki — arbuzowy, malinowy, ananasowy oraz jabłkowy.

Najważniejsze jest jednak działanie mikstury. Według producenta Razer Respawn potrafi zapewnić dodatkowy impuls do zachowania koncentracji, energii oraz czystości umysłu. Firma twierdzi, że w przeciwieństwie do typowych energetyków, efekt zażycia jest w przypadku Respawn długotrwały. Mamy więc starannie przygotowany napój, który nie jest jedynie kalką Tigera, RedBulla, czy innych im podobnych tworów.

Wśród składników napoju znalazła się kofeina, Cholina oraz witaminy B3, B5, B6 i B12. Występują tutaj także ekstrakt z zielonej herbaty, mielony imbir oraz L-teanina.

Ceny Razer Respawn

Niestety, napój jest sprzedawany jedynie w USA, ale możliwe, że dostępność będzie wkrótce rozszerzona o kolejne rynki. Jedno opakowanie Razer Respawn, na które składa się aż 20 porcji kosztuje 24,99 USD, co przekłada się na około 94 zł. Shaker to wydatek 29,99 USD. Naturalnie możemy zdecydować się także na zestaw startowy z napojem oraz mieszalnikiem, za który zapłacimy 54,98 USD.

Gry na platformy PC, PS oraz Xbox znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Razer

Related posts

Leave a Comment