Plush

30 GB darmowego internetu od Plush na wakacje

Co roku w okresie wakacyjnym operatorzy sieci komórkowych przygotowują dla swoich klientów dodatkowe promocje na internet. Nie inaczej jest w tym roku. Dla przykładu — Plush rozda w ramach sieci łącznie po 30 GB do wykorzystania na transfer danych użytkownika.

Plush
fot. Pxhere

Kto z nas nie chciałbym przytulić darmowego pakietu o „nominale” 30 GB? Nie wiem, jak wy, ale ja takiej osoby nie znam. Paczki danych, choć nie są w Polsce drogie, to dobro, którego nigdy nie jest za dużo. Właśnie dlatego warto korzystać z prezentów, które przygotowują dla swoich klientów telekomy. Sprawdźmy zatem, jak uzyskać darmowe 30 gigabajtów w sieci Plush.

Wakacyjny prezent Plush

Klienci taryfy Nowy Plush mają możliwość otrzymania aż trzech bezpłatnych pakietów danych po 10 GB każdy. Co ważne, kolejne paczki są przyznawane w pełni automatycznie po okresie 30 dni. Łączny okres, w którym możemy wykorzystać GB, wynosi zatem aż 90 dni.

Aby uzyskać wspomniany prezent, należy posiadać aktywne konto w sieci i dokonać aktywacji promocji. Można zrobić to z poziomu aplikacji Mobilny Plus Online lub za pomocą kodu *136*11*8959#.

Plush
fot. Plush

Natomiast, jeśli zamierzacie wyjechać poza granice Polski, musicie wiedzieć o tym, że pakiet nie obowiązuje w roamingu. Warto o tym pamiętać, gdyż koszty, którymi możemy zostać obciążeni w związku z przekroczeniem podstawowego pakietu, bywają dotkliwe.

Źródło: Plus

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....